Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy egy sokkal idősebb...

Lehet, hogy egy sokkal idősebb pasival írogatok?

Figyelt kérdés

Beszélek egy sráccal már hónapok óta, nagyon jóban vagyunk, ő az egyetlen aki még nem ghostingolt és akivel tudok beszélni bármiről, meg hasonló az érdeklődésünk. Ő egy 19 éves fiú (elmondása szerint), én egy 16 éves lány. Most érettségizett, arról is beszámolt, hogy milyen volt. Azt mondja nehezen tanul, a magyart elég nehéznek találta, a matek sem ment neki, amúgy sem jó belőle állítólag, de a törire (arra amire mindenki azt mondja, hogy az volt a legnehezebb!) arra azt mondta, hogy nem volt vészes. Pedig arra még a legokosabbak is azt mondják, hogy nagy szivás volt idén, neki meg nehezebben megy a tanulás állítólag. Akkor hogy lehetett neki az a legkönnyebb? Lehet, hogy hazudott és nem is most érettségizett, hanem mondjuk egy 40-es pasival irogatok?


Egyszer már rákérdeztem, hogy biztos annyi-e amennyinek mondja magát, erre azt mondta, hogy igen (persze mi mást mondana ugye), de megérti, ha óvatos vagyok, mert manapság nem lehet tudni, de ő őszinte volt velem.

A stílusáról sem az jön le, hogy 40 feletti. Mondjuk van amikor olyanokat ír, amit inkább idősek szoktak pl. "További szép napot neked!/Elnézést, remélem nem haragszol...stb." De ez csak néháy példa ami nem az ennyi idős fiúkra vall, de a legtöbb esetben illik egy 19 éves srácra amiket ír stílusban is.

Képet nem láttam róla soha, ennek megvan az oka, de azt nem írnám le.



2021. máj. 10. 22:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 28 vagyok, el nem tudom képzelni miről tudnék beszélni egy 16 éves kislánnyal. Ha a tag idősebb és jól elbeszélgettek, akkor az több mint ijesztő.
2021. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen platformon beszélgettek, hogy nem látszik róla semmilyen személyes adat? Esetleg nem megoldás, hogy Facebook-on jelöljétek be egymást, vagy ilyesmi? Amúgy én is elég paranoiás vagyok, sokszor van olyan érzésem, hogy a másik oldalon nem olyan ember ül, mint akinek mondja magát. Milyen jellegű dolgok érdekelnek egyébként? :) Korábban én is nehezen leltem olyan emberekre, akikkel hasonlítunk.
2021. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Milyen formában beszéltek? Semmi információ morzsát nem mondott a beszélgetések alatt? Egy keresztnév és suli alapján már egész jól be tudod lőni, hogy ki lehet és hogy létezik-e ilyen ember...

Én is találkoztam már ilyen illedelmes srácokkal, ebben nem találok semmi furcsát. És akár a töri is érdekelhette és megragadhatott neki. Illetve én is nehéznek éreztem az érettségit, viszont mikor kijöttem volt amit nagyon jónak éreztem, azóta már az összes érzésre olyan, mintha nagyon rossz lenne és már az újrázáson gondolkozom... Szóval ezekből nem következtetnék semmit.

Illetve én is voltam fent tinderen, egy olyan képem volt kirakva, ahol belőlem nem derült ki semmi, volt aki 2 hétig egy “szellemmel” beszélgetett, majd csak utána mentünk át más helyre... Akár engem is nézhettek volna pedofilnak, de vagy nem mondták vagy hittek nekem a képpel és velem kapcsolatban.

Szóval én inkább magam megpróbálnék utánanézni, bármi alapján (sport/sport egyesület, iskola, város...).

2021. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23, neki elég gyakori neve van. A facebookon kb 25 ilyen nevű embert találtam, vagy mégtöbbet. Szóval én tudom a teljes nevét, de semmire nem megyek vele, ha elég gyakori.
2021. máj. 12. 19:11
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki után így kell nyomozni több hónapos ismeretség után az eleve egy gyanús alak. Ugyan mivel etetett, hogy miért nem láthatod az arcát, talán titkosügynök?
2021. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

21, én érettebb vagyok a koromnál, agyilag nem vagyok olyan mint egy mai 16 éves. És ezt nem nagyképűségből mondom, hanem ezt több ember is mondta akikkel beszéltem, hogy komolyabb és értelmesebb vagyok a koromnál. Lehet ezért van az, hogy az idősebbekkel jobban kijövök mint a korosztályommal, sőt a korosztályomból szinte alig jövök ki valakivel. Itt gyakorin is beszéltem már 30-asokkal is, és tök jól elbeszélgettem velük is a világ dolgairól, ők legalább nem tartottak unalmasnak azért mert csak komolyabb témákról beszéltem és nem hülyéskedtem, mert a korosztályom a környezetemben csak hülyülni tud, de én meg nem tudok hülyéskedni, de nem is vágyom rá. Én inkább a komolyabb beszélgetéseket pártolom, és ezt idősebbekkel megtudom tenni.

Szóval nem minden 16 éves olyan komolytalan.

2021. máj. 13. 19:23
 27/29 A kérdező kommentje:

Valami tuti nem oké vele. Ma megkérdeztem, hogy nem megyünk-e át instára vagy messengerre, mert nekem tökmindegy, de ott egyszerűbb lenne, erre ez volt a válasza: inkább maradjunk itt, ha neked nem gond


Mintha valami rejtegetnivalója lenne.

2021. jún. 14. 22:26
 28/29 A kérdező kommentje:
Most vagy csúnya, és szégyenli a kinézetét, vagy tényleg egy 40 éves ferde hajlamú férfi. De most már nincs is vele nagyon közös témám vele, szóval tuti leépítem főleg ezek után, hogy titkolózik, és nem akarja felfedni magát úgy, hogy 4 hónapja beszélünk már.
2021. jún. 14. 22:28
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ha két hét alatt nem tudok legalább egy kávét meginni egy csajjal, akkor nem húzom tovább. 4 hónap, te jó ég. Inkább letennék egy C+E jogsit, ha ennyi időm lenne. xD
2021. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!