Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan barátotok, akivel...

Van olyan barátotok, akivel rég megszakadt a kapcsolat és máig hiányzik nektek?

Figyelt kérdés

Nekem 3 ilyen személy is van sajnos.


A főiskola első napján megismertük egymást, már akkor együtt keresgéltük a termeket, aztán összebarátkoztunk. Egymás mellett voltunk mindenben. Egy év után àtment egy másik egyetemre, ami másik városban volt. Egy ideig tartottuk a kapcsolatot, találkoztunk, majd szépen lassan megszakadt.


A másik barátnőm még gimiből ismertem. Főiskolán is évfolyamtársak voltunk. Otthagyta a főiskolát, évekig nem volt munkája. Mikor megtudta, hogy államvizsga után kaptam munkát, meg sem nyitotta az üzeneteim.


A harmadik egy fiú. Évekig jóban voltunk. 4 éve lett egy barátnője, aki nem engedte meg, hogy tartsa velem a kapcsolatot. Közel egy évig nem beszéltünk. Mikor szakítottak, újra felkeresett de már nem volt olyan az egész mint régen.


Sokszor eszemben vannak, és nagyon hiányoznak. Fogalmam sincs mi van velük azóta.

Nektek van ilyen? Felveszitek vele újra a kapcsolatot?


26N



2021. máj. 11. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen és nem veszem fel vele a kapcsolatot, mert úgysem tudnánk fenntartani a különböző életút miatt (120 km távolság, nála 2 gyerek, én még tanulok stb). Szép volt jó volt, de "mennie kellett".
2021. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen de már nem érdekel és nem is keresem
2021. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Olyan van, akivel megszaladt a kapcsolat, de egyikük se hiányzik. Szép volt, jó volt, amíg tartott, de már rég nem az életem részei, nagyon ritkán jutnak eszembe, csak ha valaki felhozza a témát. Ma már csak egy régi emlék és ez így rendben van. Az igazán fontos emberek a mai napig a barátaim. Viszont ha hiányoznának, felkeresném őket, miért ne - nincs veszítenivalód, max nem írnak vissza és minden marad úgy ahogy van.
2021. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Megértelek titeket is.


Nekem gyakran eszembe jutnak mostanában. Mindent velük beszéltem meg, velük mentem ide oda. És 2 emberrel sok év volt mögöttünk, mielőtt megszakadt a kapcsolat.

Végülis mindnek olyan baromság miatt lett vége. Mégsem merek írni nekik.

2021. máj. 11. 19:03
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen van. Kimentem kulfoldre, szep lassan elfordultak tolem, irigyek lettek, lehordtak mindennek. 1 normalis baratnom volt, o hianyzik csak, de o letorolt facebookrol, igy mar nem vennem fel vele a kapcsolatot. Sot, senkivel sem.
2021. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4 Mitől félsz? Mi a legrosszabb ami történhet, és ha megtörténik miért lenne ez ekkora hatással az életedre? Max elutasítanak és akkor végre talán le tudod magadban zárni, így viszont folyamatosan benned lesz, hogy mi lett volna ha, ami sokkal rosszabb. Aztán az is lehet, hogy ők is ezen vívódnak és örülni fognak, hogy megtetted az első lépést. Nem jobb megpróbálni valamit és max pofára esni, mint meg se próbálni?
2021. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Életem során alig voltak barátaim, nehezen ismerkedek. Volt egy szimpatikus lány az osztályban, szerettem volna megismerkedni vele, de nem igazán sikerült (nehezen ismerkedek.) Aztán óra közben valamiben segítettem neki, ő pedig rámírt este, megköszönte, aztán még sokáig beszélgettünk. Jóban lettünk mint barátok, teltek a hetek, hónapok, voltak közös programok stb. Életemben nem sokszor éreztem, de abban az időben azt éreztem, van értelme az életemnek, nem vagyok magányos. A sokadik közös programot aztán elmosta az eső, nem lett belőle semmi, ekkor kezdtem érezni, hogy bárhol lett volna szivesen, csak velem nem, így még számára jól is jött az eső, nem kellett más indokot kitalálnia. Neten ettől még sokat beszélgettünk, de találkozni már nem igazán akart. Nekem pedig a netes barátság, nem barátság. Hónapokkal később mégis sikerült egyszer utoljára találkozni, de már nem volt ugyanaz mint előtte. Neten még írtunk párszor, de 2012 óta nem beszéltünk. Sokáig nagyon hiányzott, most tűnt fel a kérdésed miatt, hogy már mióta nem is gondoltam rá. Az elmúlt években férjhez ment és gyereke lett (most néztem, már kettő van), még én szokásomhoz híven ugyanott tartok, mint akkor. Sem barátok, sem kapcsolat. 30/F
2021. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel együtt voltam katona,1988-ban,jó lenne mi van velük Nagy Petőfiben. Díszzászlóalj .
2021. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2021. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Volt. Már elengedtem. ^^
2021. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!