Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adnom kellett volna valamit?

Adnom kellett volna valamit?

Figyelt kérdés

A hétvégét egy ismerősöm lakásában töltöttem. Ő ajánlotta fel, mert épp vidéken volt dolgom és nem tudtam volna hol aludni. Megkérdeztem tőle, hogy mivel tartozom érte, de azt mondta, hogy nem kell semmit sem fizetnem. Igaz illett volna ajándékot vinnem de kiment a fejemből. :/

Most úgy szégyellem magam. Szerintetek is ciki?



2021. máj. 12. 16:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! Én is az utolsó válaszoló javaslatát követtem eddig is vagyis így élek. Ahol és amikor tudok én segítek.Az a baj, hogy kb. 230 km a távolság, nem tudok csak úgy " átruccanni" . De mindegy, nem magyarázom tovább a bizonyítványom. Az ősszel úgyis találkozunk majd, legkésőbb akkor pótolom.
2021. máj. 12. 16:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolag egy uveg bort, vagy doboz bonbont, valamit, ami hasznos is, de gesztus, adhatsz neki. De amugy nem varta el.
2021. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Illik, de ne törj össze. Hívd fel mielőbb, köszönd meg a szállást, és kérdezd meg, hogy mi a kedvenc sütije. Legközelebbi találkozásotokra süsd meg. Ez személyes is, meg látja is, hogy nem felejtetted el.
2021. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!