Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kellene reagálnom erre?

Hogy kellene reagálnom erre?

Figyelt kérdés

Szóval a szerelem, párkapcsolat terén nem vagyok jártas. Így nem tudom hogy kellene lereagálnom ezzel kapcsolatos eseményekben. Próbálom objektíven nézni, sajnálni, de nem az igazi, mert nem tudom átérezni.


Tehát.

Középiskolás barátnőmnek lett egy éve egy párkapcsolata. Közben bejött a korona, és nem tudtak találkozni, max havi 2x-3x,aztán feloldották a nyárra a helyzetet és gyakrabban találkozgattak.


A srác nagyon érdekesen viselkedett.

Legalább 2x eljátszotta barátosnémmal, hogy szereti őt, de valahogy mégsem. 2x majdnem szakítottak, de a srác mindig felhívta, hogy hiányzik neki, fura lenne, ha nem lenne ő ott vele stb.


Aztán 1 hete megint kezdte, hogy szereti, de valami hiányzik, és nem akarja, hogy miatta változzon meg. (barinőm miatta ment párszor edzeni, és miatta is adatta be az oltást).

Kért egy kis nyugi időt, hogy átgondolja a helyzetet.


Ma írt a barátnőm, hogy vége a kapcsolatnak. Ennyi.


De a fentebb írt miatt nem tudom mi lenne a helyes, mit kellene írnom, anélkül, hogy bunkónak venné le.


Legutóbb írtam neki kb ezeket:

-hagyja menni, mert könnyebb lesz

-foglalkozzon magával (selfcare)

-ha eljön az ideje, lesz más, aki jobb.


De ezen felül mit írjak, maivel segíthetem túllépni? Nem azt akarom, hogy elfelejtse, hiszen első barátja volt, de nem akarom hogy ezen nyomorogjon hosszú hónapokig.



2021. máj. 12. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered, te tudod, hogy minek örülne. Esetleg vegyél a kedvenc nasijából.

Nem kell elfelejtenie a történteket. Hagyni kell egy kis időt, hogy feldolgozza és ennyi.

2021. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!