Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez belefér a férfi-nő barátság...

Ez belefér a férfi-nő barátságba? Ki hogyan látja?

Figyelt kérdés

Szerintetek belefér a férfi-nő barátságba az egymásnál alvás?

Ha igen, akkor milyen körülmények között? Hetero férfi és hetero nő esetében is? Vagy csak akkor ha meleg férfiról és hetero nőről vagy hetero férfiról és leszbikus nőről van szó?

Esetleg függ-e attól, hogy mindenképp muszáj (mert mondjuk egy rendezvényen voltak együtt és túl későn ért véget, az egyik fél nem tud hazamenni)? Ha mindenképp muszáj és hirtelen úgy alakul, akkor belefér de csak úgy szórakozásból előre megbeszélve nem?

Esetleg függ-e attól, hogy valamelyik illetőnek (vagy mindkettőnek) van-e párja?


Én most nem vagyok ebben a helyzetben, aminek egyébként nagyon örülök, de szeretnék véleményeket olvasni.



2021. máj. 16. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem belefér az egymásnál alvás, de ahogy előttem is írták: kizárólag külön ágyban, nem együtt, összebújva, összeölelkezve.
2021. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Egymásnál alvás, a kanapén belefér, egy ágyban nem. De szerintem felnőtt ember nem fekszik egy ágyba olyannal, akitől nem akar semmit
2021. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem írtam le elég pontosan, de arra gondoltam, hogy egymásnál, de külön szobában.
2021. máj. 16. 22:41
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Úgy persze. Miért ne? Nem szívhatnak egy levegőt? :)
2021. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%
Egy ágyban alvás nyilván nem fér bele. De nálam is aludt már lány barátom a szobámban, de a kanapén (egy nagy szobát bérlek), mert színházban voltunk együtt, és nem tudott volna éjszaka hazamenni. Szerintem ez tök normális, nem tudok róla, hogy a párja problémázott volna ezen.
2021. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!