Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem gáz az,...

Szerintetek nem gáz az, amikor egy srác csak addig van nagyon jóban veled, addig vagytok igazából barátok, amíg bejössz neki?

Figyelt kérdés
Addig mindenről elbeszéltünk, állandóan kereste a társaságom, ki nem hagyott volna alkalmat, hogy beszélhessünk, stb. Aztán kiderült, hogy ő hogyan érez, de én ezt nem viszonzom és most az utóbbi időben bejött a képbe egy másik csaj, mint lehetőség és így engem teljesen elfelejtett. Azt hittem ez egy barátság volt legalább, de úgy látszik tévedtem. De ez a viselkedés is, hogy amit eddig utált, de ez a lány meg szeret, az most hirtelen tök jó neki is. Ezt ti hova tennétek? Csak kíváncsi vagyok a véleményekre 🥰

2021. máj. 17. 01:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
60%
Én ezt odatenném, hogy nagyon úgy tűnik neked is bejött a srác, csak ezt lehet még magadnak sem mer(t)ed bevallani. :)
2021. máj. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
1# Köszi a választ, de nem, erről szó sincs. Lehet az jött le, hogy féltékeny vagyok, mert most mással foglakozik? Nem, csak felvagyok cseszve, mert azt hittem, hogy van egy haverom, akivel mindenről el lehet beszélgetni, true friendship minden, közben ő csak egy dolog miatt akart jóba lenni velem és ezt nagyon gáznak találom.
2021. máj. 17. 02:03
 3/47 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén, szerintem teljesen érthető. Ő sosem nézett rád barátként.
2021. máj. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy érthető helyzet. Hogy lenne már gáz? Ő soha nem tekintett rád barátként. Nőként tekintett rád. A párod szeretett volna lenni. Te nem éreztél így. Sajnos megesik. De ő nem barátot keresett! Szóval érthető, hogy nem keresi már úgy a tarsaságod.
2021. máj. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
92%

„ De ez a viselkedés is, hogy amit eddig utált, de ez a lány meg szeret, az most hirtelen tök jó neki is. Ezt ti hova tennétek? ”


Annyit azért még hozzátennék, hogy valóban szeszélyes a viselkedése. Gondolom 20 alatt vagytok.

2021. máj. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Minek kínozná magát érzelmileg egy viszonzatlan szerelmben? Nagyon helyes, hogy továbblép.
2021. máj. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
35%
Persze hogy fontosabb neki az a csaj aki vonzodik is hozza, mint aki friendzoneba rakja.
2021. máj. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
23%
A fiúnak van igaza. Olyan, mintha éhesen beküldenéd egy étterembe, de nem ehet semmiből. Nyilván elmegy egy olyan étterembe, ahol ehet is a finom kajából. Fölösleges rád az idejét pazarolnia. Beszélgess azzal, aki téged szokott d*gni.
2021. máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem tök megalázó a nőkre nézve hogy a férfiak csak addig érdeklődnek irántuk, míg potenciális esély van rá hogy meg lehet őket dugni. Miért, különben már nem is érdekesek a nők? A személyiségük, a közös érdeklődési kör le van tojva,mert nem teszi szét a lábát?

Én megértelek, kérdező, de hagyni kell az ilyeneket, ezek nem tudnak értékelni (talán értelmezni sem) egy férfi-nő barátságot.

2021. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
24%
9-es nem feltétlen "csak" dugásról van szó. Lehet a fiú kapcsolatot akart. Nem mindenki hajt az egyszeri szexre. Vannak fiúk, akik kapcsolatot keresnek. A friendzone meg minden férfi rémálma. Lelki szemetese vagy egy olyan valakinek, akit közben más dug. Mondja el a nyomorát az alfahímnek, aki a punciját is kezelgeti. Incel
2021. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!