Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem gáz az,...

Szerintetek nem gáz az, amikor egy srác csak addig van nagyon jóban veled, addig vagytok igazából barátok, amíg bejössz neki?

Figyelt kérdés
Addig mindenről elbeszéltünk, állandóan kereste a társaságom, ki nem hagyott volna alkalmat, hogy beszélhessünk, stb. Aztán kiderült, hogy ő hogyan érez, de én ezt nem viszonzom és most az utóbbi időben bejött a képbe egy másik csaj, mint lehetőség és így engem teljesen elfelejtett. Azt hittem ez egy barátság volt legalább, de úgy látszik tévedtem. De ez a viselkedés is, hogy amit eddig utált, de ez a lány meg szeret, az most hirtelen tök jó neki is. Ezt ti hova tennétek? Csak kíváncsi vagyok a véleményekre 🥰

2021. máj. 17. 01:22
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Akik azt írták, hogy "sosem tekintet rád barátként", hát. Ezek szerint igazatok van. Csak azért hittem, mert többször elhangzott, hogy szeretné, ha továbbra is barátok maradnánk.

Egyébként köszi a válaszokat!

2021. máj. 17. 08:50
 12/47 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem ott van a probléma, hogy most lekopott, hanem ott, hogy eleve nem is kellett volna barátságot tettetnie.

Ha emberként nem vagy neki olyan érdekes, hogy a barátod legyen, akkor ne is mutassa azt. Ha csak nőként bejössz neki, és vagy férfi-nő kapcsolatot akar veled, vagy semmit, akkor maximum pár hét alatt észre lehet venni, hogy viszonzod-e a vonzalmat, van-e esélye vagy sem. Ismerje fel, és lépjen le, ne játssza a barátot.


Sírnak itt a fiúk, hogy friendzoneba raktad. De a srác is ugyanezt csinálta, csak másik irányból: berakott téged egy "dobozba", ahonnan nincs átjárás másikba; a "jó csaj" dobozba kerültél, pedig a "barát" dobozba szerettél volna. Ő meg a "barát" dobozba került, pedig a "jó pasi" dobozba akart. Na bumm. Nincs ezzel baj, az ember olyan helyekre engedi vagy nem engedi az életében a többieket, amilyenre akarja. Nem kell járni azzal, akivel nem akarsz, nem kell olyasvalaki barátjának lenni, akinek nem akarsz, akár fiú vagy, akár lány. A különbség a kettőtök viselkedése közt az, hogy te őszinte voltál azzal kapcsolatban, hogy hogyan tekintesz rá, ő meg hazudott. Na, azzal van a baj.


Hagyd rá, inkább vedd észre, hogy sosem volt a barátod, és egy ilyen sunyi alakkal úgysem akartál volna barátkozni.

2021. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
91%
12-esnek igaza van. Nem volt elég tökös, h megmondja. vagy titokban reménykedett, hogy lesz egy gyenge pillanatod, amikor leveszed neki a bugyidat.
2021. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

#12, 8:51

Hú, nagyon szépen köszönöm ezt a választ, ebben aztán minden benne van.

2021. máj. 17. 09:01
 15/47 anonim ***** válasza:
33%
12-es, dehogy hazudott. Rossz volt a taktikája. Nem lehet tudni, hogy az adott kiszemelt nőnek mik az igényei. A srác szerint az volt a jó ötlet, hogy először közel kerülnek egymáshoz, aztán szintet lépnek. Én is ennek a híve vagyok és hopp, örökké egyedül is leszek, mert a nőknek ez nem jó. De soknak az se jó, ha rögtön párkapcsolat céljával mész oda. Nem lehet tudni. Nem hazudott a srác egyáltalán, csak olyan úton próbálkozott, ami nem bejárható. Ennyi. Nem rossz ember ettől.
2021. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
32%
Jól ismerem az ilyen pasikat. Elég hamar felismerem, ha csak azért barátkozik, mert tetszem neki, amúgy le se szarna. Én ilyenkor addig húzom a mézes madzagot amíg csak lehet. Talik, programok, szívességet tesz stb stb. Az ilyen sose lesz igazi barát és így is kell kezelni. Aztán idővel leesik neki, hogy ebből nem lesz semmi, és magától lekopik. Nem kell sajnálni.
2021. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
63%

"Nem lehet tudni, hogy az adott kiszemelt nőnek mik az igényei." - Jaj, de rossz duma, aztán az igények szerint forog, mint a szélkakas, a valódi énjét háttérbe helyezve, csak hogy megfeleljen a kiszemelt nőnek.

Uraim, ha tetszik valaki, legyetek olyan tökösek ezt felvállalni, önmagatokat is felvállalva, és vagy viszonzásra leltek így vagy nem, és akkor léphettek tovább. De ilyen sunyin barátságot tettetve puhatolózni, milyenné formáljátok magatokat, nagyon gerinctelen dolog. Egy férfi legyen gerinces, egyenes, ne játszmázzon.

Kérdező, ne foglalkozz ezzel a faszival, annyira nem tisztelt, hogy őszinte legyen hozzád, ez soha nem volt barátság.

2021. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
13%
17-es rendben, akkor ezentúl te se sminkeld magad. Vállald fel a bőrhibáidat. Ne hordj melltartót, vállald fel, hogy lóg a melled vagy épp olyan kicsi, h nincs is. És majd meglátjuk.
2021. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
81%
Nem sminkelem magam évek óta, és melltartót is csak sportmelltartót hordok, hogy ne üssön át a felsőmön a mellbimbó. :-D
2021. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
28%

Teljesen korrekt módon viselkedett szerintem, hiszen ez a részéről nem volt barátság. Elég szemét dolog lett volna részedről erőltetni ezt a teljesen egyoldalú barátságot, miközben tudod, hogy többet érez irántad.

Én hiszek a férfi-női barátságban, több évtizedes barátságaim is igazolják, de ez pont nem volt az. Ahol van vonzalom, az már nem barátság.

2021. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!