Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem gáz az,...

Szerintetek nem gáz az, amikor egy srác csak addig van nagyon jóban veled, addig vagytok igazából barátok, amíg bejössz neki?

Figyelt kérdés
Addig mindenről elbeszéltünk, állandóan kereste a társaságom, ki nem hagyott volna alkalmat, hogy beszélhessünk, stb. Aztán kiderült, hogy ő hogyan érez, de én ezt nem viszonzom és most az utóbbi időben bejött a képbe egy másik csaj, mint lehetőség és így engem teljesen elfelejtett. Azt hittem ez egy barátság volt legalább, de úgy látszik tévedtem. De ez a viselkedés is, hogy amit eddig utált, de ez a lány meg szeret, az most hirtelen tök jó neki is. Ezt ti hova tennétek? Csak kíváncsi vagyok a véleményekre 🥰

2021. máj. 17. 01:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
0%
19-es elég lesz ha veszel ilyen mellbimbó tapaszt. Nem kell a sportmelltartó.
2021. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
83%

Velem is volt már ilyen nem egyszer. Ezért nem is barátkozom heteró fiúkkal. 90%-uk alkalmatlan rá.


Nem az a baj, hogy többet érez, csak akkor ne játsza meg a k.rva nagy odaadó barát szerepét. Ilyennel akkor se jönnék össze, ha idővel nálam is kialakulnának érzések, mert utálom a sunyi, számító embereket.

2021. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
35%
Mi a különbség egy odaadó barát meg egy udvarló férfi közt? (amíg mondjuk nem derül ki, hogy nálatok friendzone lesz csak)
2021. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
9%
Én egyszer barátkoztam egy lánnyal. Olyan 2 és fél évig voltunk barátok. Na nem mindennap találkoztunk, de heti kétszer tuti. Aztán egyszer kikosarazta egy fiú és elmentem vele inni. Berúgott és megdugtam. Később már nem kerestem, ő elég sokáig hívogatott. De én akkor már nem voltam szerelmes belé.
2021. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
91%
A mellbimbó tapasz baromi kényelmetlen, de hagyjuk ezeket a marhaságokat. A sportmelltartó ugyanolyan ruhadarab számomra, mint a cipő vagy a kabát, nem a férfiak miatt hordom, hanem mert nekem úgy kényelmes. Viszont nem sminkelek (nem bírja a bőröm a sminket), nem költök fodrászra (a hajam végét én is le tudom vágni), nem lakkozom a körmöm, nincs hozzá türelmem. És még a munkám sem tipikusan női szakma.
2021. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
85%
#25 Hagyd rá. :D Incel... Ha fejre állsz se lesz lesz elég jó neki.
2021. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
10%

""Nem lehet tudni, hogy az adott kiszemelt nőnek mik az igényei." - Jaj, de rossz duma, aztán az igények szerint forog, mint a szélkakas, a valódi énjét háttérbe helyezve, csak hogy megfeleljen a kiszemelt nőnek."


Jaj, de nehéz a felfogásod, te jó ég. Mindenki adja önmagát és az vagy megfelel a kiszemelt asszony igényeinek, vagy nem. Mint mondtam, a srác taktikája az volt, hogy először közel kerülnek egymáshoz, aztán szintet lépnek. Kiváló taktika annál, akinél működik. A kérdezőnél nem működött, így továbblépett. Jól tette, nem hisztizett rajta, nem lóg a kérdezőn tovább, nem könyörög neki, hanem fogta és bye, keres mást. Erről szól a társkeresés.

2021. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
10%

"Uraim, ha tetszik valaki, legyetek olyan tökösek ezt felvállalni, önmagatokat is felvállalva, és vagy viszonzásra leltek így vagy nem, és akkor léphettek tovább. De ilyen sunyin barátságot tettetve puhatolózni, milyenné formáljátok magatokat, nagyon gerinctelen dolog. Egy férfi legyen gerinces, egyenes, ne játszmázzon."


Itt is látszik a nehéz felfogás, hogy semmi sunyi, gerinctelen dologról nem volt szó.


Illetve a tökösség jó duma, aztán jön a hiszti a nő részéről, hogy ennek is csak a vagina kell. Persze, valakinél működik, valakinél nem. Nem kell ezt túlagyalni.

2021. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
81%

#23 Az udvarlómmal randizgatok, de még a randit megelőző időben is tisztában van vele, hogy ismerkedni akarok, vagy csak barátkozni szeretnék.

Az a baj, hogy néha a fiúk játszmáznak, azt mondják, hogy persze, ők csak barátkozni akarnak, de közben meg hátsó szándékuk van.

Azzal semmi baj nincs, ha idővel a barátság átmegy szerelembe, de ha valaki csak eljátsza, hogy a barátod abban a reményben, hogy majd idővel megdughat vagy párkapcsolatot alakít ki veled, az szemét húzás.

"Az elejétől fogva bejöttél nekem."

Tíltás, törlés mindehonnan.

2021. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
27-es igazad van. Ez egy taktika. Régen én is így próbálkoztam. De sajnos ez nem nyerő. Tapasztalatból mondom. Látod, ezt a nők is sunyi taktikának tekintik. Egyből randi vagy nem futunk további köröket a nő után. Van belőlük elég, jön a következő.Néha több vasat is tarthatsz a tűzben és akkor valamelyik csak összejön. Egy nőre túl sok energiát fecsérelni felesleges. Látod, még ők is ezt mondják. (olyankor vagy sunyi)
2021. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!