Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem gáz az,...

Szerintetek nem gáz az, amikor egy srác csak addig van nagyon jóban veled, addig vagytok igazából barátok, amíg bejössz neki?

Figyelt kérdés
Addig mindenről elbeszéltünk, állandóan kereste a társaságom, ki nem hagyott volna alkalmat, hogy beszélhessünk, stb. Aztán kiderült, hogy ő hogyan érez, de én ezt nem viszonzom és most az utóbbi időben bejött a képbe egy másik csaj, mint lehetőség és így engem teljesen elfelejtett. Azt hittem ez egy barátság volt legalább, de úgy látszik tévedtem. De ez a viselkedés is, hogy amit eddig utált, de ez a lány meg szeret, az most hirtelen tök jó neki is. Ezt ti hova tennétek? Csak kíváncsi vagyok a véleményekre 🥰

2021. máj. 17. 01:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
32%

Pedig nem nagy kincsek.

Tudunk válogatni ha az egyiktől nem kapjuk meg amit akarunk.

Kérdező szerintem egyedül maradt és azért szidja a fiút 😂😂

2021. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
8%
Majd rájön, hogy a fiúnak van igaza :) Barátkozzon lányokkal, azok biztos nem a p*ncijára fognak hajtani.
2021. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
23%
Éretlen kislány panaszkodik ilyen miatt 😉😆
2021. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

#29


De ha már így alakult,miért várja el a csaj,hogy továbbra is csak barát legyen? Vagy csak a nőt nem lehet szopatni,de az már rendben van,ha a srác kínozza magát egy olyan csaj közelében,akinek sosem lesz fontosabb? Pedig én is nő vagyok,de azt is mocsok húzásnak tartom,ha ezután egy lány még elvárja,hogy a fiú ugyanúgy lihegjen utána.

2021. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
68%

Persze,nem oké barátságról beszélni,ha többet akar közben.

De azért ez mélyebb téma,nem annyira 2 dimenziós,mint sokan próbálják beállítani és így ebből is megint férfi-női konfliktust szítani,mert "jajj,a szemét férfiaknak megint csak a punci kell más nem is érdekes a nőben". De,érdekes és éppen ezért lépett tovább. Ha csak a punci kellett volna neki,nos az történetesen nem csak a kérdezőnek van,nem taktikázott volna ennyit. És mivel pont,hogy érdekelheti a személyisége,nem akarja magát gyötörni azzal,hogy többre nem számíthat. Miért olyan nehéz felfogni,hogy ha egyszer hibázik valaki,attól még nem köteles szívni egy életen keresztül?

2021. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
45 ott a pont, főleg, h nőként látod a lényeget.
2021. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Ramóna Preczer válasza:

Hát én nem annyira vágom ezt a témát tapasztalat híján, de szerintem ha az a srác annyira szeretett téged, akkor szeretné tartani veled a kapcsolatot, és örülne annak, hogy legalább haveri szinten szereted.


De mondom, nekem ebben egyáltalán nincs tapasztalatom, és a fiúk gondolkodásmenetét sem ismerem. Szóval meglehetős, hogy oltári baromságot írtam.

2022. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!