Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bántanak a suliban és én...

Bántanak a suliban és én vagyok pszichopata?

Figyelt kérdés

Már mikor bekerültem a suliba akkor is úgy voltam vele hogy ezekkel nem akarok barátkozni. Min proli suttyó bagázs. Néhol még kötekednek is. Egyik nap nagyon felidegesítettek. Ránéztem az egyik fiu barátnőjének a seggére mert nagyon rövid nadrágban volt. Erre addig provokált míg az arcomba nem mászott. Meglökött de szemrebbenés nélkül megmondtam neki hogy ha mégegyszer hozzám ér akkor lenyeli a fogát. Nem kellett több... arconütött. A reakcióm: torkonvágtam összeesett és fuldoklott. Jött a haverja, neki meg megfejeltem az orrát és fellöktem. Elővettem a tollat a zsebemből odatartottam hegyével a szeméhez és megkérdeztem a többi suttyót aki vele volt hogy kiszúrjam e a szemét vagy leszállnak rólam és elkerülnek engem a napok folyamán.


Az ember bemegy tanulni hogy legyen valami szakmája erre ilyen hülyeségekkel kell minden nap megküzdenie... mindenki azt suttogja hogy egy szociopata vagyok mert remegés nélküli nyugodtsággal aprítottam őket. De én csak úgy gondolom hogy ezt ők váltják ki belőlem és ennyi. Volt hasonló tapasztalatotok?



2021. máj. 18. 01:22
A kérdező szavazást indított:
Pszichopata
Szochiopata
Verekedés
Iskola
Fenyegetés
32 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A szavazást véletlen indítottam el elnézést.
2021. máj. 18. 01:25
 2/24 anonim ***** válasza:
32%

Súlyos pszichopata vagy, akinek az elmegyógyintézetben kéne lennie!


Én is azt mondom, hogy Ne hagyd magad, védd meg magad, sőt én is jó darab vagyok , kidobó vagyok szórakozóhelyeken, szerintem el tudsz képzelni, úgyhogy nekem sem kell bemutatni a verekedést.


De valamiert kamunak hangzik a sztorid.


Ha nem kamu, akkor tartom az első mondatom, Te beteg vagy! Azért minden önvédelemnek van egy határa neked nem emberek közt van a helyed! Minek nézed meg más csajának feltűnően (feltűnő ha ok is észrevették h nezed) a feneket?!


Amikor meg vki neked ugrik meg te vagy megsértődve :D


Előre itelkezel, mi az h ezekkel nem akarsz barátkozni. Meg porli suttyo?! Ember! Gondolkozzal már! Előbb meg kene ismernéd őket max utána ítélkezzél! Ez a tollas sztori csunya orulj h nem hivtak rad rendőrt!


Ha nem kamu a sztori mert egy tizenévesnek nincs ilyen szintű lelki jelenléte, akkor azt tanácsolom h probald kezelni az indulstaid és mindig kellő intelligens technikaval hárítsd el a támadásokat, ha szóban bántanak nevess egyet , erre ez a legjobb fegyver! Van meg mit tanulni ha így folytatod könnyen a bortonbe találod magad mert szépen tultoltad Kistöki! Vigyázz és figyelj oda!

2021. máj. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen most hogy visszaolvasom kicsit máshogy jön le amit írtam. Meg értem amit írtál, de akkor jobban kifejtem. Úgy értem hogy bekerültem a suliba és mindenki kiközösít alapból. Vannak ugye ezek a kasztrendszerek. És vannak ezek a prolik akik egész nap azon gondolkodnak hogy kine köthetnének végre bele egy jót. Na most én ha épp ránézek egy lányra de mégcsak nem is feltűnően, akkor azt azért teszem mert jól néz ki és megtehetem, hogy vetek rá egy pillantást. Én nem akartam konfliktust egyik osztálytársammal sem. Direkt kerülném is a bajt mert tudom hogy mire vagyok képes ha eldurran az agyam annyira, hogy az ítélőképességem a nulla alá száll. Alapvetően én nem vagyok visszahúzódó. Vannak barátaim. De ilyen helyzetben ha kiprovokálják belőlem az állatot akkor sajnos ezt el kell szenvedniük és nekem is a következményeket :/
2021. máj. 18. 01:56
 4/24 A kérdező kommentje:
*klikkrendszerek bocsánat.. késő van :D
2021. máj. 18. 01:57
 5/24 A kérdező kommentje:
A történet nem kamu. Ennél súlyosabb dolgokat is tettem már vészhelyzetben. Mesterutca meg a környéke éjszakánként. Akik halálos fenyegetést helentenek azokon érdemes feszegetni a belső határaidat. Minél tobább mész el, annál jobban fogod ismerni a képességeidet, és azt hogy mikor milyen helyzetben mit engedhetsz meg magadnak. Mikor okozol maradandó sérülést, mikor hatásos a pszichologiai fenyegetés. Ezeken sok múlik.
2021. máj. 18. 02:03
 6/24 A kérdező kommentje:

Bemész az iskolába. Felméred a terepet, hol fogsz bejönni minden nap hol mész ki mi den nap, ki mikor megy ki merre a dolgozók közül. Messziről felfedezed az osztálytársaid jellemvonásait, viselkedéseit. És kialakítassz a fejedben egy formulát arra, hogy hogyan kezeld a mindennapokat konfliktusmentesen.



Na nekem a második nap már jött a konfliktus. Nemtudtam mit csinálni. Lehet hogy be kéne zárjanak valami elmegyógyba ahogy mondtad de... basszus... biztosan?

Szerintem azért én nem vagyok rossz ember. Nem vagyok rosszindulatú alapvetően

2021. máj. 18. 02:10
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Én is megértem, amit írtál, de próbálj kicsit gondolkodni és főképp változtatni a dolgokon. Ne hagyd magad! De azért mindennek van egy határa! És attól ha pl bortonbe kerülsz vagy jönnek a kovetkezmények, mert épp “elborult az agyad” akkor már késő lesz.


Ne foglalkozz ezekkel az idiota sracokkal! Mindaddig, amíg nem tanulsz onkontrolt és bebeszeled magadnak, hogy hat elborul az agyad és sokmindenre képes vagy, addig a pszichopatára fogok szavazni, de ha emellé a jó önvédelem és a jó határozottság és h nem hagyod magad stílus mellé kellő önfegyelem is társulna, ami amúgy is minden terén elengedhetetlen, na akkor lennél bátor akkor neznének fel rad, akkor dicsernélek én is meg és nem pszichopata allat lennél, hanem egy olyan ember aki mellett biztonsagban érzi magát mindenki. Szerintem egy picit kérlek gondolkozz el soraimon.


Egyébként, hogy is mondjam, hogy jó legyen? Nagyon jó, hogy megfordítottad a kockát és hogy megmutattad hogy veled nem szórakoztatnak, ezért dicséret jár és elismerés! de nyugi! Mostmár láttak ok is h nem erdemes veled ujjat huzni. Állj le ne foglalkozz velük és gyakorolt az onkontrolt hidd el, ha intelligensen kezeled a dolgokat “hősként” neznek rad nem állatkent.


2. Voltam. Kívánom h rendeződjön ez a helyzet.

2021. máj. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Jól tetted, így kell!
2021. máj. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan, ezt nagyon jó volt olvasni, végre valaki, aki odab***sz, amikor kell. Nagyon szép volt! Neked lennék a haverod. Lehoználak box edzésre hozzánk, még jobb lennél. Ha tudnál ütni, akkor nem kéne torokra menj, ami azért veszélyes, lássuk be. Hanem egy jó horog az állára, aztán alszik is. De nagyon szép volt, jár a pacsi! 🖐️👊
2021. máj. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Kerdezo,egy profi box egyesuletbe jarj el (mtk,ksi,ute,stb ) es ott ki tudsz teljesedni jogszeruen.


Oda hivd le edzesre az ilyen kis fereg osztalytarsaid es ott,ha szetvered oket,semmilyen jogi kovetkezmenye nincs. Tudom,mert jarok ilyen edzesekre.

2021. máj. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!