Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kit "kell" bejelölni facebookon?

Kit "kell" bejelölni facebookon?

Figyelt kérdés

Nekem csak szükségből van + azért mert a messengert szoktam használni, mert azt hasznosnak találom. De amúgy ezt a barátnak jelölést sosem vágtam. Vagyis régen azt gondoltam, hogy azt kell bejelölni, aivel tényleg beszélni akarsz, kíváncsi vagy rá stb. Ehhez képest megnézem mások adatlapját és amellett, hogy látom, hogy hány ember az ismerőse, azon is elcsodálkozok, hogy kik vannak közöttünk.


Egyik kérdésem az, hogy ha valakinek nincs profilképe, azt bejelölöd, ha egy csoport tagja? Ha bekerülsz egy új közösségbe, akkor mi alapján döntöd el, hogy kiket jelölsz be? Mindenkit bejelölsz, akivel beszélsz egy szót vagy ha van közös pont, akkor azt is, akkor is, ha élőben nem is beszéltetek még?

Tanárokat középiskolából vagy egyetemről is bejelöltök?

Hogy kell neten szocializálódni, én komolyan nem értem és úgy érzem, emiatt kimaradok egy csomó dologból, pedig nem is vagyok öreg, csak ez sosem volt része az életemnek, de most már meg akarom tanunli.



2021. máj. 18. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 395 ismerősöm, ami pont középarány, se nem sok, se nem kevés, a képeimen 20-30 lájkok szoktak lenni. Persze ez függ a képem minőségétől is, hogy mennyire tetszik az ismerőseimnek.


Sokan csak azért jelölnek be és vissza ismeretleneket, hogy több lájkokat kaphassanak a képeikre, posztjaikra és hogy sokan kedveljék az illetőt. Mert nem tagadás mindenkinek jól esik, ha sokan kedvelik.

2021. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Senkit nem kell, ezt mindenki eldönti magának. Van, aki ha találkozik valakivel, egyből bejelöli, ott vagyok én, pont múltkor vettem észre hogy az egyik legrégebbi barátnőm nem is ismerősöm. Úgy derült ki, hogy sosem láttam a napi storyjait. Én sose jelölök be senkit már egy jó ideje, képem sincs kint és csak ismerősök ismerősei tudnak bejelölni. Ha valakit nem ismerek, vagy ha tudom épp, ki az illető, de nem beszéltem még vele vagy évek óta nem beszéltünk, azt nem jelölöm vissza, mert minek. Nem ettől leszünk közeli ismertségben, engem meg idegenek nem érdekelnek, hogy én az ő dolgait görgessem végig reggelente.
2021. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell bejelölnöd, akit valóban ismersz és talán akit szimpatikusnak találsz.


Minden jött mentett veszélyes dolog visszaigazolni, mert nem tudod, hogy mi a szándéka, jó vagy rossz indulatú az illető.

2021. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!