Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne emlékezzek...

Mit tegyek, hogy ne emlékezzek rá?

Figyelt kérdés

Fél éve a legjobb barátom kizárt az életéből! Ez nem is nagy baj! Fiatalok vagyunk és változunk. De, ahogyan tette azt azóta sem tudom elfelejteni.. Én nem vagyok egy gyenge ember.. de ez olyan mélyen érintett, hogy képes lettem volna bármire, hogy ne keljen többet látnom őt! Sosem mondhattam el neki, hogy mennyire tönkre tett lelkileg. És az a legroszabb, hogy szerintem ezt nem is tudja. Szerinte az új környezet választott szét. És nem tudja mit tett..

De én ha meglátom sírni tudnék.. ez az ember volt a legfontosabb nekem a világon.. de rosszul választottam! Egyszerűen nem tudom elfelejteni és remegek ha eszembe jut.. Mit kéne tennem?


2021. máj. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod elfelejteni. Mármint fizikai képtelenség, mivel ott marad a hosszútávú memóriádban, beleégve a receptorokban.

Első körben próbálj vele beszélni, írj neki levelet, vagy üzenj vkivel. Ha ez nem megy, akkor tekintsd úgy mintha pl meghalt volna. Dolgozd fel, engedd el.

De amúgy biztos volt rá oka, h kizárt.

2021. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd idővel elfelejted, utólag csak jót nevetsz az egészen.

Velem is hasonló történt, hat évig a legjobb barátok voltunk.

Jelenleg 20 éve még köszönőviszonyban sem vagyunk.



38/F

2021. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elgyászolod, felállsz, továbblépsz. és megjegyzed egy életre, hogy a barátság egy habosrózsaszín gyermekmese, amit jobb ha elengedsz egy életre.
2021. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis mi történt? Ok nélkül senki se zár ki senkit.
2021. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!