Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezek melegek?

Szerintetek ezek melegek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomról és egy évvel idősebb iskolatársról lenne szó.

Nagyon fura mikor a barátom és ez a személy találkoznak. Köszönnek, és egymás szemébe mosolyognak és ilyen ha váltanak egy két mondatot mind a kettő gyerek ilyen hogyismondjam mézesmázasan beszélnek egymással. Kérdeztem erről (nyilván nem arra hogy meleg) hanem hogy ismeri-e a gyereket stb. Ő azt mondta nem nagyon csak suliba és nem beszélnek sokat (valószínűleg csak annyit amennyit látok)


Nem lenne bajom ezzel, csak a legjobb barátomról van szó, és nekem nyugodtan elmondhatja ha más és ha ennyire nem bízik meg bennem ez nagyon rosszul esik. Rá kérdezni nem akarok félek hogy megsértődik.



2021. jún. 1. 10:49
A kérdező szavazást indított:
Biztos hogy az
Lehet
Nem az
22 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt is elfelejtem, hogy megis szokták egymást nézni és nagyon közel beszélnek egymással.
2021. jún. 1. 10:51
 2/16 A kérdező kommentje:
És nagyon elváltozik a hangjuk is ilyen édes hangnemük van (hogymondjamezt).
2021. jún. 1. 10:57
 3/16 A kérdező kommentje:
Most is találkoztak így most nekem elég friss
2021. jún. 1. 10:58
 4/16 A kérdező kommentje:
Megint találkoztak a folyosón. Beszéltem hozzá és csak azt figyeltem hogy nézz ki a fejéből, és mosolyogva nézz, felnéztem, az a gyerek is jött és ő is mosolyogva nézett rá és szemeztek. Lehet bunkónak fogtok tartani én meglöktem a barátom és elmentem onnan. Tiszteletlen volt, nem is hallgatott meg pedig komoly problémáról beszéltem vele, és ez egyáltalán nem normális. 😭
2021. jún. 1. 12:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira a barátod, akkor beleférhet, hogy erről is beszélj vele. Akkor, amikor az a másik nincs a láthatáron.

Óvatosan, de rá tudod terelni a szót.

Te szerelmes vagy a barátodba, mert úgy jön át, mint aki féltékeny.

2021. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok! Csak azért durva mikor beszélni szeretnék vele őt nézi és nem figyel pedig nagyon komoly dologról akartam vele beszélni. 2 év barátság neki nem annyira fontos mint az a gyerek? Amúgy van barátnőm, és ha problémája van és mondjuk barátnőmmel vagyok akkor figyelek rá.

Beszélgetni erről a témáról? Azert nehéz lesz, mert nem akarom megbántani vagy zaklató lenni.

2021. jún. 1. 13:36
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Miért barátjaként nem lehet féltékeny csak akkor ha szerelmes belé? Ugyan már.. Nincs abban semmi gáz ha az, emberi tulajdonság. Egyébként simán veteted poénosra a dolgot, ha legközelebb ilyen történik, miután eltűnik a láthatárról a másik személy, megkérdezed a barátodat, hogy ,,Te figyelj már neked bejön az a csávó vagy miért vagy ilyen fura?:D” Ezt így tök okés megkérdezni szerintem.

Egyébként hány évesek vagytok?

2021. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
*veheted
2021. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg a legjobb barátod, akkor simán rá lehet kérdezni, hogy "te b*zi vagy, Feri? Úgy nézel rá, mint ahogy én a barátnőmre nem, bruh!"
2021. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó jó, szerintem holnap rá kérdezek miért nézi annyira így azt a gyereket. Ez így talán nem lesz sértő meg ilyesmi.
2021. jún. 1. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!