Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőmmel szépen...

Egyik barátnőmmel szépen lassan teljesen eltávolodtunk egymástól. Valamivel még megmenthető a barátság?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk jóban, és eddig még soha nem vesztünk össze. Ő az egyetlen, akivel még sose vesztem össze. Természetesen volt, hogy megbántottuk egymást, de mindig megbeszéltük.

Mikor másik iskolába kezdtük a középsulit, akkor már kezdtünk kicsit eltávolodni, de kilencedikben még így is sokat beszéltünk.

De változott ő is, és én is,elég rendesen.

Ma már alig tudunk beszélgetni valamiről. Teljesen más témák érdeklik őt, mint engem.

Próbáltuk, hogy elkezdünk valami sorozatot, és lesz téma, de annyira megváltozott az ízlésünk, hogy nem jutottunk semmire.


Tényleg alig tudunk beszélgetni, viszont mindkettőnk sajnálja ezt a barátságot veszni hagyni. Emellett úgy érezzük, eléggé kihalt már. :/


Valami ötlet, tipp?



2021. jún. 5. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az a általános iskolai barátság ami megmarad.
2021. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van sajnos... probalj meg irni neki hogy mizu reg dumaltunk, hianyzol stb.. nagyon en se tudok mast mondani csak azt hogy ezt az egeszet beszeljetek meg! sok sikert:D
2021. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egymás élete iránt mennyire érdeklődtök? Ha jól értem még az sem érdekel titetek, hogy a másikkal történt eseményekre reagáljatok, vagy egyáltalán felhozzátok, ami a bizalom megszűnését is jelzi.


Nem attól értékes egy kapcsolat, hogy sok időt toltak bele, hanem hogy a jelenben is úgy működik, hogy mindketten bíztok egymásban és jól érzitek magatokat egymással. Ez már régóta nincs meg, minden közösnek szánt érdeklődés eltolásán is érződik a kiégettség.

2021. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha írás meg beszélgetés helyett szerveznétek kötös programokat? Kimozdulás, kirándulás, stb.


Közös élmények nélkül az egész nem sokat ér, mert azon kívül, hogy mindenki elmeséli a magáét, nem fogja tudni a másik átélni, átérezni.

2021. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából egyikőnkkel sem történik nagyon semmi.

Kb 5 perc alatt elmeséljük mindig, hogy éppen mi újság.

Nincs igazán baráti társaságunk, hogy esetleg arról tudjunk beszélni, hogy éppen mi történt ott.


A közös program jó ötlet, majd a nyáron terveztük, hogy elmegyünk bicizni. Csak ha találkozunk is, fél óra után kifogynak a témák, és jön az a kínos csönd.


Tavaly jobban megértettük egymást, hogy min megy keresztül, mert eléggé depressziós hangulatba voltunk mindketten. Viszont én azóta ebből kijöttem, és a boldog, igazi önmagam vagyok.

Neki viszont továbbra sem jobb a helyzet sokkal, plusz a családja is rátesz egy lapáttal a hangulatára.. Rosszul van, ha a kollégiumból haza kell mennie. Segítenék neki, de nem költöztethetem oda hozzánk..

Találkozni sem tudunk olyan gyakran, mert eleve másik városba költöztek általános után, és többször van hogy ilyen-olyan családi ünnepségekre találkozókra kell mennie.

2021. jún. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!