Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmenthető még a barátságunk?...

Megmenthető még a barátságunk? Tényleg van valami baja, vagy csak beképzelem magamnak, mert félek elveszíteni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyjából 3 hónapja ismerkedtem meg, ez idő alatt nagyon közeli barátságba kerültünk, bár én többet érzek iránta, mint barátság. Már régebben is elmondtam neki, mi a helyzet, de egy hete ismét megírtam neki. Ezután nem reagált körülbelül egy napig az üzeneteimre, aztán elmondta hogy nem haragszik, de nem mondott semmit arra, hogy szeretem. A suliban nem a megszokott módon viselkedett velem, sokkal jobban bújt a barátnőjéhez, mint eddig (jó, szereti, de ennyire nem szokta kimutatni), plusz velem sokkal távolságtartóbb lett, és bár ugyan annyit lógunk együtt, valami nem oké vele. Rákérdeztem, van-e velem valami baja, és azt mondta nincs. Nem tudom, hogy a vallomásom miatt lett-e távolságtartóbb, vagy csak beképzelem magamnak az egészet, de félek, hogy elveszítem. Szerintetek mit tegyek, hogy megmentsem a barátságunkat? Köszönöm szépen előre a válaszokat, esetleg saját tapasztalatokat is mesélhetnétek, ha gondoljátok!:)

15/L



2014. márc. 8. 19:36
 1/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Bocikám: olyan srácot akarsz, akinek VAN barátnője és SZERETI őt. Te mit csinálnál fordított helyzetben?
2014. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De itt most nem arról van szó, hogy járni akarok vele, mert nem. Csak a barátságunkat akarom a régivé "varázsolni". :D
2014. márc. 8. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy távolságtartóbb lett, hiszen van barátnője, akit szeret.


A barátság úgy nem fog működni, hogy te szerelmes vagy belé.

2014. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ne barátkozzak vele?
2014. márc. 8. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő nem fog barátkozni veled. 3 hónap alatt kétszer szerelmet vallasz neki, pedig tudod hogy van barátnője... tedd már fel magadnak a kérdést, hogy vajon mit gondol most a srác rólad? Biztos nem azt, hogy úrihölgy vagy...
2014. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem se eröltezsd a dolgot.
2014. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szivecske, vedd már észre, hogy nagyon tapintatlan voltál, amikor egy srácnak - akinek barátnője van - szerelmet vallottál. Otthon a szüleiddel, vagy intelligens rokonnal meséltesd el magadnak, hogy mit illik, és mit nem illik tenni ilyen helyzetben, mert úgy néz ki halvány gőzöd nincs erről...

Jól érzed, ha erőlteted a dolgot, teljesen magadra haragíthatod és elveszítheted. Vegyél visszább nagyon...

2014. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!