Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? 16 éves vagyok és rájöttem, hogy egy igaz barátom sincs..

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, miért, de egyszrűen hiába nyitok az emberek felé egyszerűen mindig elhúzódnak tőlem.

2021. jún. 7. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátod vagy lesz vagy nem lesz. Azok jönnek, mint a párkapcsolatok. Vagy mennek... :/ Nem lehet ráerőltetni magadat senkire, tuti recept sincs haverságra. Vagy lesz, vagy nem.
2021. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, rengeteg ember jon meg az eletedbe, es szamtalan esely lesz ra, hogy baratsagokat koss. Pl munkahely, ha lesz gyereked a jatszoter, ovoda, iskola ahol a szulokkel megismerkedhetsz.
2021. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Udv az eletben, ahol mindenki rovid idore kihasznalja a masokat "baratsag" neven, ahol nagy reszben a penz szamit, kis reszben meg hogy mennyire vagy meno.
2021. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
A legváratlanabb helyzetben fog felbukkanni, tapasztalatból mondom.
2021. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Majd lesz felnott korodban

Aztan majd megdugja a nodet

2021. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, nem érdemes erre rágörcsölni. Majd lesz
2021. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezeket a *majd lesz* válaszokat... Like... Mi megy végig a fejetekben? Egy 16 évesről van szó aki magányosnak érzi magát. Ez olyan, mjtnha egy beteg embernek azt mondanátok, hogy "majd lesz gyógyszer, ne agyalj rajta"...


Kérdező! Van valami hobbid? Esetleg beszélsz valami nyelvet? Vannak csoportok, oldalak, amik egy vagy több ilyen hobbira, avagy ismerkedésre épülnek (pl interpals), ez egy jó kezdés lehet!


Nekem van egy srác akivel 8 éve beszélgetünk, covid előtt találkoztunk is párszor és azóta is hetente legalább egyszer whatsappon videóchatelunk meg játszunk.

2021. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es.

A majd lesz az Azt jelenti hogy majd lesz, nem kell ezen túlságosan bánkódni. Mert ez erőből sosem fog menni. Szerencse kell hozzá.

Idő.

De ha most nincs is, lehet holnap már elkezdodik valami.

Most már érted?

2021. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Persze, értem, de a kommentem előtt 2 választ már töröltek. Nekik szólt az a rész. Na meg annak a 0%-ra értékelt válaszolónak.
2021. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(mármint az #5 0%-ra értékeltnek)
2021. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!