Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek olyan barátságok,...

Léteznek olyan barátságok, hogy mindkét fél ugyanannyi időt szeretne a másikkal tölteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet a hollywoodi filmek miatt hiszem hogy ilyesmi létezik. 25 éves vagyok és egyszerűen nem találtam magamnak ilyen barátot. Vannak barátnőim, de velük nem hiszem hogy olyan közeli viszonyunk lenne egymáshoz. Lehet én vagyok ilyen tapadós. Azért havi 1 beszélgetős találkozót igényelnék, persze tudom hogy van hogy nem jön össze, ezt is megértem. Pedig az egyik barátnőm megkért hogy legyek a tanúja is, de észre vettem hogy kettesben soha nem találkozunk valahogy mindig kell egy harmadik személy is.
2021. jún. 10. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a heti 1 az sok. Mi az egyik btnőmmel introvertáltak vagyunk, és tiszteletben tartjuk egymás embert nem akarok látni hozzáállását. De így is viszonylag gyakran talizunk, kb 2 hetente. Egymás társaságára igényt tartunk. Egy másik barátnőmmel talán havonta 2-szer, de nem rendszeresen.
2021. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, hetit olvastam, akkor semmi :D A havi 1 az szerintem kivitelezhető lenne!! Nem vágysz sokra.
2021. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm, akivel mindig egyszerre keressük egymást. Amikor rágondolok, hogy találkozni akarok vele, akkor jelentkezik. Amúgy kicsit alkalmazkodni kell. Az én koromban sokan férjnél vannak vagy gyerekük van és el kell fogadnom, hogy nem ugrálhatnak úgy mint régen. Havi egy találkozótól nem vagy tapadós.
2021. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!