Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csoportba sorolásnak tudnátok...

Csoportba sorolásnak tudnátok mondani pár formáját?

Figyelt kérdés
Wattpad-ra kezdek el írni egy könyvet és a főszereplőt a 6 állat csoportjainak egyikbe szeretném beosztani, Valami Harry Potter szerű de nem kopis besorolási módot tudnátok mondani?

2021. jún. 11. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A madarak rendkívül sokszínűek! Halak, illetve vízi állatok detto. Esetleg mítikus állaok?
2021. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a madarakat bírnám :D
2021. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehhez ismerni kéne a történetet. Pl. Gepárd sebesség, majom okosság, őz jóság, mosómedve/róka furfang, oroszlán büszkeség, medve erő, farkas családi értékek stb
2021. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A hat állat és amiről ,,híresebb" a közösség:

Macska: a csípős nyelvükről híresek, jó fegyver forgató közösség, zárkózottabbak de állítólag jó társaság

Kutya: elég barátságosak és segítőkészek, a legtöbb jótanuló tőlük került ki

Fekete párduc: teljes mértékben azt hiszik ők a királyok és ezt sajnos van pár ember aki szintén elhiszi, rossz egy társaság, másik nevükön a Fekete dzsekisek

Patkány: egy sunyi és rosszindulatú, szinte a testvére is lehetne a Fekete párduc csapatának, de nem, mert ellenségek ( ki tudja miért )

Sas: erősek, barátságos de visszahúzódóbb közösség, jókat mondanak róluk

Vidra: szinte teljesen elzárkóztak úgy mindenki elől, nyugodt és állítólag jól teljesítő közösség


A főszereplőt (Fugiki-t) a macskákhoz fogom tenni szerintem ( még a sas volt képben )

főszereplőről:

csak 1 barátja van, visszahúzódó, okos és antiszociális ( legjobb, egyetlen barátja pedig ennek szöges ellentéte )


előre is köszönöm a tippeket!

2021. jún. 11. 19:32
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég baj, ha már az elején elakadsz. Bocs.
2021. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hahaha, ezt jó hallani valakitől aki valószínűleg nem ír, csak kritizál ha meg írsz akkor tudok milyen. Amúgy némi ízelítő belőlem:

gey több mint mint jelenleg 200 oldalas könyvön dolgozom, már kitaláltam a végéig és már a második rész egy részét is kiterveltem. Leszel szíves nem kritizálni azért mert hirtelen nincs 160 ötletem 1 kicseszett dologhoz. Puszika.

2021. jún. 11. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
:DDD kamukirály
2021. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán írhatnának tesztet? Vagy pszichológus dönthetné el? Esetleg valami erőnléti/logikai verseny, amelyen teszt alapján csapatokba kerülnének és ahogy a csapatban viselkednek, a szerint döntenének a besorolásból. Ha utána olvasol kicsit a szociológiának, akkor tudod, hogy minden random csapatban is egyből elrendeződnek a szerepek (pl gondolj vissza iskolába, mikor beosztanak 4-5-6 fős csapatokba, egyből van, aki szorgalmas és vezeti a csapatot(ő egyből fekete párduc pl a leírásod alapján) - van, aki csendesen megfigyel, de ha megszólal az jelentőségteljes (macska), van aki próbál a másik csapattól kilesni a választ és csalni(patkány) és ígytovább.

De javaslom, hogy jobban dolgozd majd ki a 6 állatfajt és jobban különböztesd meg őket (pl 3hoz írtad, hogy zárkózottak - az túl sok és bezavaró).

2021. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de végül egy teljesen amatőr módot választottam ami nem is besorolás mert már tovább akartam menni.

( 6 lapon volt egy-egy szó és választásuk alapján )

Köszii!

2021. jún. 16. 13:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Annyit hozzátennék, hogy szerintem kicsit hasonlóak, gyakoriak az állatok amikről elnevezted a csapatokat. Nagyon sok érdekes állat van, nagyon sok különböző tulajdonsággal, érdemes utána keresni.

Pl a macska és a párduc. Mind a kettő macskaféle igazából, a viselkedésük pedig annyira nem eltérő és jellegzetes, így a történetben is hasonló csapattagok kellenének hogy legyenek (szerintem). De a fekete dzsekis ötlet kreatív, mindenképp meghagynám.

A kutyák csapata ötletes. De lehet keresnék egy másik barátságos állatot, mert ha valakit kutyának nevezel, az nem feltétlenül pozitív jelző.

Ami még szemet szúrt az a patkány. A patkány rendkívül okos állat, az más kérdés hogy egyesek szerint nem a legszebb. Van rengeteg sokkal sunyibb állat. (a patkányok esetleg lehetnének a meg nem értett zsenik, vagy ilyesmi)

A sasok a büszkeség, a dicsőség és az erő jelképei, így nem feltétlenül szerény embereknek képzelem őket (szint úgy az oroszlán) . Sok-sok emberi tulajdonság van amivel lehet jellemezni az állatokat, így még lehetne különböztetni a csapatokat (bár ezt már írták elöttem)

A vidra csapatot viszont imádom. A vidrára annak ellenére hogy kiváló úszó, és intelligens állat, kevesen gondolnak.

Nekem ennyi az észrevételem. Nyugodtan választhatsz nem megszokott állatokat is. Mondjuk varánusz csapat, orka csapat, vagy hiéna csapat. De hogy ne csak ragadozók legyenek, egy lovas csapatot is el tudnék képzelni, vagy akár madarak, rigók, albatroszok, ilyenek. Minden állat jó valamiben, vannak jól ismert tulajdonság (pl medve=erő, galamb=szabadság/béke stb), ami alapján lehet egy csapat szimbóluma.

2021. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!