Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a probléma? Hol...

Mi lehet a probléma? Hol tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni, hogy velem van a baj. Minden "barátnőnek" csak addig kellek, ameddig a segítségemre szorul. Tényleg nincs olyan ember, aki tartósan mellettem lenne. Mondok egy példát. Pár hete pár hétig mindig velem akart lógni, menjünk, kísérgessem stb. Szinte besértődött, ha nem csináltam valamit. A barátnőmnek nevezte magát, és azzal próbált zsarolni, hogy nem tenném-e ezt meg a barátomért.. Az egész osztályom sajnos olyan, mint a dobókocka, mindenki hazudik mindenkinek, kétszínűség stb. Az az igazság, hogy nekem erre nem igazán van szükségem. Most egy házibulira meghívták az egész osztályt, engem kitúrtak. Jóval érettebb gondolkodásom van, mint nekik. Talán ez lehet a baj? Egyetlen egy barátom de még haverom sincs. Nem szeretném az egész nyaramat egyedül tölteni. Nagyon szeretnék menni egy jót bulizni, de sajnos nincs kivel.. Lassan nagykorú leszek és szinte még bulizni sem voltam, pont az előző okból. Kissé el vagyok keseredve
2021. jún. 12. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Diák munkában tudsz ismerkedni.

Keress valami hobbit ahol emberekkel tudsz lenni,pl edző terem,könyvtár stb..

2021. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!