Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm nyáron kiköltöz...

Egyik barátnőm nyáron kiköltözik külföldre és arra gondoltam, hogy szeretnék neki összeállítani egy "búcsú csomagot", ti mit tennétek bele?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondoltam aminek hasznát veszi majd, például díszítheti vele a szobáját, vagy akár a mindennapokban hasznos lehet, de pl. nem olyasmire, mint a WC papír, bár az tagadhatatlanul szükséges, de inkább valami személyesebbre.:D Esetleg egy szebb terítőre, vagy ilyesmire. Ehhez szeretnék tőletek ötleteket kérni, hogy ti mit tennétek bele?

Eddig arra gondoltam, hogy bekereteztetem egy régi közös képünket, meg veszek neki ilyen sminkes tárolót, mert tudom, hogy azt biztos használná...



2021. jún. 12. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem kéne, mert annyira le fogja foglalni az új élete, hogy nem a régin fog gondolkodni. Eszébe sem fog jutni.
2021. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyes dolgokat. Közös kép, akár egy fotóalbum, minden, amit nem tudsz akármelyik sarki boltban megvenni, elvégre az élmények és azokból készült tárgyak megfizethetetlenek.
2021. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem minél kisebb dologban gondolkodj, ha lehet akkor ne tárgyban. Ha költözik az ember akkor próbál minél hasznosabb dolgokat magával vinni, kevés a hely, próbálsz minél több dologot összezsúfolni és ha nincs több hely, akkor utána csak azt rakod be, ami feltétlen kell, és amit lehet azt helyben veszel meg,nem magaddal viszed. Nálam az a sminkes tároló az utolsó dolog lenne amit magammal viszek, terítő dettó.
2021. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Egy Bibliát!
2021. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
pár apró személyes dolgot. Úgyse fog minden kacatot magával cipelni arra a pár hónapra
2021. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel rakenyszeritened, hogy lelkifurdalasa legyen, ha nem akarja azokat a biszbaszokat kitenni. Az ilyesfajta ajandekozas mindig magunknak szol, jo erzes, orom valogatni. Bar otlet nincs is. Ez a kenyszeredes melegagya. Nem kell ajandek. Gesztus kell, de nem targyak.
2021. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Én is egy albumot adnék, kisméretűt, ne ilyen A4-est. Az nem egy nagy helyet foglaló valami és nem “kell” kitenni se sehova, előveszi nézegetni, mikor kedve van hozzá.

A sminkes tároló önmagában jó ötlet lenne, ha tényleg fontosak neki a cuccai, hogy hova teszi őket, de azt vehet magának is.

2021. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
mai világban minek album, mikor van csomó fényképmegosztó... ezenkívül chat, videohívás, nem 100 évvel ezelőttről van szó...
2021. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kötekedés meg leszólás helyett talán adhatnál ötletet is, ha te már ennnyire okos vagy.

Mondjuk érzelmileg meg erősen visszamaradott, ha képtelen vagy felfogni, hogy szerencsére sok embernek egy Facebook meg Drive album nem egyenlő egy igazi papíralapúval, amit nem ország-világ lát (hiába titkosítod le, amit kiposztolsz, az nyilvános onnantól), hanem csak kettőtöknek szól.

Videóhívásról meg senki nem kérdezett, mit okoskodsz? A kérdező sem azért akar fényképet adni, mert jaj biztos soha többé nem látja a lányt.

2021. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aki hasznos és normális választ adott! :)

A többiek pedig remélem kigyógyulnak ebből a sanyarú életszemléletből, mert ezzel csak magatoknak keserítitek meg az életeteket.

2021. aug. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!