Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogadjam el hogy...

Hogyan fogadjam el hogy egyedül maradtam?

Figyelt kérdés

Sajnos rá kellett eszmélnem, hogy a 2 legfontosabb ember az életemben egyben a legmérgezőbb is, és csak kihasználtak. A párom és a barátom. Mindketten több évig az életem részei voltak, mindent megosztottunk egymással, de ez sajnos előbb utóbb kibukott. Más barátaim nem igazán vannak, akik vannak ők csak távoli haverok. Hogy fogadjam el ezt hogy ez történt, és mostmár ha meglátnak az utcán rajtam fognak röhögni?

L/24


2021. jún. 13. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, ez nem a te szégyened. Amúgy nekem sincsenek közvetlen barátaim, van 2 jó barátom, de csak interneten tartom velük a kapcsolatot, messze laknak tőlem nagyon. Jobb ez, mintha felületes barátaid lennének. Kitartás!
2021. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Keress újakat. Nehéz, manapság nem nyitottak az emberek igazi barátságra, valószínűleg ez lett a tieid veszte is. De ne add fel, én se adom.
2021. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Én is nemrég veszítettem el a páromat hasonló okokból. Nem azt kell elfogadnod, hogy egyedül maradtál, hanem azt, hogy véget ért valami, amiben nem lettél volna boldog, és ki tudja hány évet pazaroltál volna el még az életedből, ha nem változik semmi. Ez egy nehéz küzdelem, mert ilyenkor az ember sebezhető, és hiányzik neki a szeretet, a törődés. Fontos, hogy ezeket a tapasztalatokat az előnyödre tudd fordítani, és megfogalmazni tisztábban, hogy mire is van igazán szükséged egy kapcsolatban, hogy elkerüld, hogy ez megismétlődjön. Nekem ami még segített, hogy próbáltam új célokat keresni, amelyek adnak sikerélményt, illetve nemrég elkezdtem azért társaságba is járni, mert az semmiképp sem tesz jót, ha túl sokáig egyedül van az ember ezekkel a sötét gondolatokkal, kell, hogy kizökkentse valami. Esetleg van kedved részletesebben elmesélni, hogy mi történt?

26/F

2021. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos ezzel fogsz talalkozni a legtobbet az eletben, mert az ember ilyen.


Ha meg is becsulnek most, kesobb mar nem leszel fontos.


Sok ember megprobal majd kihasznalni, ha szexi vagy azert, ha empatikus vagy azert, ha okos vagy azert...


Megbizhato hosszan tarto parkapcsolatot meg talalni marha nehez, sokan az elejen megjatszak magukat, nem oszintek, csak azert hogy megszerezze a masikat aztan eltelik egy kis ido es megunja ezt a szerepet es elege lesz beloled.


Akik torodtek veled, most mar nem torodnek.


Az emberek egy ideig torodnek veled (ha), aztan elmegy a kedvuk.


Szoval jobb minel elobb rajonni, hogy ezen a foldon csak te leszel magadnak igazan fontos, es masban ennyire senkiben nem bizhatsz.

2021. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy értitek, hogy mérgezők voltak, miket csináltak?
2021. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz elfogadni, én is egyszerre vesztettem el mindkettőt, nem a saját hibámból. Azóta sincs senki.
2021. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!