Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fogadjam el hogy...

Hogyan fogadjam el hogy örökké egyedül maradok?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta minden álmom megtalálni az igazit a lelkitársamat valakit akivel szeretjük és támogatjuk egymást. Egy romantikus kapcsolatra vágytam. Valakire akivel együtt öregszünk meg.

Most 20 évesen rájöttem hogy ez nem fog megvalósulni.

Szerintem az előnytelen visszataszító külsőm és az unalmas személyiségem lehet az oka.

De nagyon magányos vagyok öngyilkossági gondolataim vannak és csak az alvás okoz számomra örömet mostmár. De a szüleim miatt életben kell maradnom.

Ezért a kérdésem az lenne mit tegyek hogy ne gondoljak erre és hogyan legyek boldog egyedül?



2020. ápr. 9. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ne feledd az istent.
2020. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Tanuld meg értékelni azt, amid van. Persze akarj többet, próbálj mindig a jobbra törekedni, de ha azon agyalsz folyton, hogy mid nincs meg, akkor sosem leszel boldog...
2020. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Próbáld meg élvezni az életet. Keress dolgokat, amik örömet okoznak. Keress hobbikat. Fejleszd magad.


És ne ezen agyalj, hogy lesz-e valakid. Egyébként 20 éves vagy, még teljesen fiatal. És szerintem te is tudod jól, hogy úgyis lesz majd valakid egyszer.

2020. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
neked ez elég gyorsan ment kérdező, nekem +10 évembe telt mire rájöttem, hogy nincs sok értelme ilyen romantikus kapcsolatban gondolkodni, úgysem fog összejönni, öngyilkosságon majd ráérsz öregkorodban gondolkodni, úgyis csak egy életünk, szóval elég hülyeség lenne ezt még ilyen korán eldobni
2020. ápr. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nemtudom,én is egyedül vagyok 10 éve,rettentő rossz,ha van is haver csak érdekből, leszednek pénzel aztán kinevetnek,segítségem sincs.
2020. ápr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Találj más célokat magadnak és valósítsd meg . Én is sokáig szingli voltam,produktív évek voltak,fejlődtem a munkámban,hobbimban ,elkezdtem egy új sportot,anyagilag összeszedtem magam, utazgattam .. nem muszáj besavanyodva várni a halált .
2020. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
25%
Azert mert 20 evesen nincs senkid, nem leszel egyedul orok eletedben konyorgom legyen jozan paraszti eszed. Ne sajnald, inkabb szedd ossze magad, kivul belul aztan elvezd az eletet mert meg fiatal vagy!
2020. ápr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jesszus, 20 évesen azért még nem kellene lemondanod az életedről.
2020. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Lépj be egy szektába. Állandó programokat biztosítanak, strukturálják az idődet. Nem kell hinni, csak tégy úgy. Jehováéknál van egy réteg, akinek dolgoznia sem kell, csak egy közösségi házban kapnak ingyen szállást, ételt, ruhát, és cserébe térítgetnek.
2020. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bella7365 válasza:
55%
Valahogy átérzem a helyzetedet. Én se gondolom, hogy valakim lesz pedig minden a hiten függ! Ha mégis úgy gondolod, hogy egyedül jobban meglennél akkor azt ajánlom hogy kezd el szeretni magad így karantén alatt. Tudom, hogy nem könnyű kérés de meg tudod csinálni ha hiszel magadban és Istenben! Hallgass girl power zenéket,,nagyon sok van mostanság pl. Demi Lovato- I love me vagy ha szakitason mentél keresztül valamikor és még mindig nem sikerült feldolgoznod akkor Sunmi-Gashina (ez kpop, de meglátod a kpop műfajában több az önszeretetes zene és vannak angol feliratos videók, hogy megértsd mit mondanak, és a kpopban sokkal értelmesebb és mélyebb dalok vannak mint az amerikaiaknál). Ha nem kell dolgoznod karantén alatt akkor ajánlom, hogy készíts magadnak többféle frizurát és próbálj fel többféle ruhakombinácót és keresd meg a legelőnyösebb oldalad! Ha nem vagy megelégedve a testeddel, akkor kezdj el edzeni, mert sikerülni fog csak idő és hit kell hozzá! Én abban hiszek, hogy senki sem csúnya ha szereti önmagát, így te sem vagy az. Nekem mondjuk nagyon ritkán mondta valaki, hogy szép vagyok, inkább azt mondják, hogy cuki vagyok és az se nagy előnyöm, hogy 3-4 évvel fiatalabbnak nézek ki mint amennyi igazából vagyok és amióta elhagyott az egyetlen pasim is, azóta szeretem magam és nem érdekel másnak a véleménye még ha egy ideig fáj is. Legyél olyan amilyen szeretnél lenni, mert a tiéd az egyetlen szív ami életed végéig veled lesz! Sok sikert csajszi de, hogyha meggondolnád magad akkor ne feledd, hogy még fiatal vagy, a szerelem akarmikor megtalálhat.
2020. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!