Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm nem a...

A legjobb barátnőm nem a legjpbb barátnőm(?)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm (legyen J)

1.osztályban ismerkedtem meg vele,már először nagyon jóban voltunk,rögtön barátok lettünk,ugyanazokat szerettük csinálni és ő legjobb barátnőjeként adott nekem és magának egy gesztenyét,hogy mindig emlékezzünk,én azt azóta is örzöm.

Aztán 2.ba a mi sulinkba jött az ő ovis barátnője,utána szinte csak vele lógott ,de nem zavart mert ismertem már annyira ,hogy tudjam mik az érzései.

Aztán mindkettővel jóban lettem (legyen a másik B)

Ha összevesztek mindketten hozzám jöttek támaszért,de titokban én J-t szerettem jobban. Teltek az évek

Aztán B-nek nagyon sokszor kellett csalódnia benne és csak velem volt. B azt mondta neki én vagyok a legjobb barátnője ,ez gonosz volt tőlem de hiába segített nekem rengetegszer,egyszerűen hiába próbáltam nem tudtam jobban szeretni J-nél.

Amikor B-vel vagyok nem tudom kimutatni a valódi énemet. Viszont amikor J-vel vagyok nemcsak ő,én is más vagyok ,csak nevetünk és neki kimutatom az érzéseim hogy milyen vagyok valójában.

Aztán megláttam rajta egy nyakláncot,vagyis B-n és J-n is. Egy BFF nyaklánc volt. Azóta az egész napom olyan szomorú.

Látom,érzem rajta ,hogy B tényleg nagyot csalódott és ismerem,kedves lány ,de akkor nem értem miért ...

Tudom ,hogy önző vagyok de mostanában ha ránézek az jut eszembe ,hogy ellopta a legjobb barátnőmet.

De ha B ,J legjobb barátnője

Velem miért vicces,jófej ,kedves ahogyan én,előtte meg miért "kétszínű"

Biztosra tudom,hogy engem J nem bánt a hátam mögött (ahogy B se)

Igazából B-se J-t. De J meg B-t igen.

Ez tudom kicsit zavaros ...

Talán csak beképzelem hogy velem más mert annyira bánt hogy nem én vagyok a legjobbja nem is tudom,nektek mi a véleményetek?

Anyukám azt mondja ,hogy mi J-vel tényleg nagyon hasonlól vagyunk,de tudok egy titkot is J-ről amit nem tudom elmondjak e,már tervezem,egyenlőre nem most,ő nem tudja ,és B-se ,viszont az egész falu igen.

Az ő apja nem az igazi. Ezt elmondjam egyáltalán? Vagy hogy nekem ő mennyit jelent? Szerintem az osztályból mindenki félreérti és azt hiszi nekem B a BFFem,de igazából csak én tudom hogy J az.

Mit tanácsoltok?



2021. jún. 15. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy végig olvastad!

És még annyit hogy nagyon hálás vagyok Bnek amiket értem tett de nem tudom,nem megy hogy jobban szeressem hogy fellépjen a legjobb barátnő helyére,talán nem is akarom..

2021. jún. 15. 16:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj nemk ilyesmit, ez családi ügy, neked semmi közöd hozzá. Ahogy olvasom az írásod elég fiatal lehetsz, ilyenkor ki tudja hogy reagál egy lány, a végén még rád haragudna, mert “tönkretetted az életét”.

Másrészt ez a legjobb barátnősdi kicsit túl van misztifikálva. Mindenki kijön mindenkivel, akkor örüljetek egymásnak, lógjatok sokat együtt, van két tök jó barátnőd, ez a lényeg.

2021. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bianka 566 válasza:
100%
szia! először szerintem vedd végig magadban hogy neked mi lenne a legjobb és beszéld meg velük és mondd el nekik hogy mit gondolsz, tisztázd velük hogy mi a baj mert így neked lesz rossz.
2021. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Gyanítom nagyon nem érted még el a regisztrációhoz szükséges minimum életkort...

Ez vihar egy biliben, már bocs.

Buta cimkékhez ragaszkodsz, mert az amcsi filmes agymosás szerint kell egy bff?

Szóval ott van J, aki tesz a fejedre kb és ott van B, aki tényleg foglalkozik veled, de 6 évesen kitaláltad, hogy J a bff-ed és punktum? Amúgy meg J és B ezek szerint jóval régebben barátok, ha már. Vagy most két barátod nem is lehet jóban? Az élet nem ilyen, a világ pedig nem körülötted forog. 🤷🏻‍♀️

Értem én, max 10 évesen ezek még fontos dolgok neked. De mi lenne, ha csak lennének barátaid, akikkel jóban vagy és kész, nem spiláznád túl?

És erősen javaslom, hogy ne legyél te a kis s###keverő, aki mások családi dolgaiba ártja magát, mert ehhez semmi közöd ám. És ha titkot se tudsz tartani és belefecsegsz mindenbe, tudod ki akar majd barátkozni veled...

2021. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom látta e valaki a csere (peyton listtòl) c. Filmet ,xde ez hasonló eset,annyira szeretem..és elvették tőlem nem tudom hogy mondjam el
2021. jún. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!