Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?...

Miért nincsenek barátaim? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már két éve, hogy új suliba járok, de még mindig nincsenek barátaim.

Alapvetően jó tanuló vagyok, 9,82 az átlagon(nem vagyok stréber, puskázni is szoktam), amikor új suliba kerültem, akkor is a jobb tanulókkal próbáltam meg barátkozni. Lett is három "barátom", akikről kiderült, így a második évben, hogy még havernak is alig mondhatók, de lehet, hogy velem van a baj. Tavaly mind a hárman meghívtak szülinapolni, de idén csak az egyik, úgy hogy mind a háromnak meg volt tartva. Kicsit rosszul esett a dolog, hogy mégsem hívtak meg. Szünetekben még mindig négyen beszélgetünk, ökörködünk, de amikor sulin kívüli szórakozásról van szó, már nem keresnek, mindig valamivel leráznak, vagy szülinapra sem hívnak. Amikor segítségről van szó, keresnek, de különösebben le se sz@rnak(pl. Matematika).Esetleg még NAGYON RITKÁN, kb. fél évente egyet játszunk, onlineban, de különösebben nem keresnek.

Mi lehet a gond, esetleg velem van?

Mit tehetnék másképp?


2021. jún. 15. 22:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A továbbiakban sem társkeresés.

Ha nagyon akarjátok, vannak itten 50-es f@szik, akik ingyen vellnesszelni akár vinni hölgyeket, szerintem ottani próbálkozzatok.(senkivel sem szeretnék bunkó ldnni)

2021. jún. 15. 23:55
 12/17 A kérdező kommentje:
Törlöm a kérdést...
2021. jún. 16. 00:16
 13/17 anonim ***** válasza:

Jézus mennyi troll...

Szerintem próbáld ezt először is megbeszélni velük, hogy neked ez rossz érzés hogy így nem törődnek veled, vagy próbálj meg te kezdeményezni náluk, hívd el őket valami programra (nem tudom hogy már próbáltad). Ha ezután se változik semmi akkor szerintem hagyd őket ennek így tényleg nincs értelme. Próbálj meg más osztályokban barátkozni ha van rá lehetőséged, vagy mondjuk egy hobbi által például külön órán.

Szóval én is csak azt tudom mondani erre mint mindenki :/...

Sok sikert, a hülye trollokkal meg ne törődj 👍

2021. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

14# itt egy darab troll van, ezt mind ugyanaz a személy írta...


Kérdező, 1# vagyok. A rossz társaságot nem úgy értettem, hogy bajkeverők, hanem egyszerűen nem "illetek össze". Nem lehet mindenkivel barátságot kialakítani, meg kell találni azokat az embereket, akikkel összhangban vagy.

A leírásod alapján én ezekkel a "barátaiddal" nem foglalkoznék, mert világos, hogy te nem kellesz nekik.

Én is azt tudom ajánlani, mint 14#, keress barátokat a másik osztályokból és esetleg sporton vagy valamilyen hobbin keresztül.

Hogyan barátkozol? Csendes, visszahúzódó típus vagy? Esetleg nem vagy túl "tapadós"?

Az a baj, hogy nem ismerünk téged, a személyiségedet, ezért nem tudjuk, hogy mi lehet a gond.


(Nem tudom, miért kaptam ennyi lepontozást...)

2021. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Már törölte a kérdést a listájából, nem látja már miket írunk. Itt hagyott minket az álompasi. 😍❤️
2021. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
S ha lány vagyok?
2021. jún. 16. 19:15
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor álomcsajszi😘
2021. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!