Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratom feleségé...

A legjobb baratom feleségé utal - próbálok nagyon kedves lenni hozza, de semmi változás. A helyzet egyre rosszabb es felek teljesen elszakit a barátomtól. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Több mint 20 eve ismerjuk egymast, egy ideig szerelmes is voltam bele, de o erre nem volt vevo, szerencsere a baratsag megmaradt.


A felesege az elso pillanattol kezdve nem kedvelt, de en mindig kedves voltam hozza. miota vannak gyerekeik, azokat is imadom es ok is imadnak. Ritkan talalkozunk, de akkor viszem oket programokra stb


Mostanaban azonban a felesege el kezdte pedzegetni, hogy nem egeszseges ez, hogy ennyi idot toltok veluk es nem kellenne talalkozni a baratommal. Es a gyerekekkel is biztos csak azert vagyok joba, hogy a baratomnal jo pontot szerezzek...


A sokszor amugy evente 3-4 alkalom


2021. jún. 17. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Az a barat, aki csak az egyik felnek baratja, igazabol nem barat, hanem harmadik kerek. Ferjemmel mindkettonknek voltak baratai, megismertek egymast, es joban is vannak. Igy ha kell, nyugodt szivvel rabizom a gyerekemet parom legjobb baratjara is, aki mar nyilvan az en baratom is ennyi ev utan.

Nalatok nem ez van. A no nem kedvel teged, csak a ferj. Neki te nem vagy senkije, nyilvanvalo, hogy nem kivant vagy ott. En se orulnek, ha egy szamomra unszimpatikus nő ide jonne hozzank a ferjemmel idot tolteni, meg elakarna vinni a gyerekeimet kirandulni.

2021. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem, kibe voltál szerelmes? A nőbe vagy a paliba?

(vicc amúgy, hogy ilyen világban élünk, ahol már ilyen kérdéseket kell feltenni)

2021. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Nő vagy?
2021. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a kérdező nő,de ez ugye nem biztos...


Egyébként meg nem muszáj foglalkozni vele,foglalkozz a barátoddal.

2021. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, akkor egyértelmű hogy miért.
2021. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Én frankón azt hittem, hogy férfi a kérdező. Ugyanis el nem tudom képzelni, hogy egy nő mit nem ért azon, hogy a másik nő utálja őt és nem akarja, hogy a férjével barátkozzon.

Hol van olyan nő, aki tapsikol, ha a férjének női "barátai" vannak? Az én férjemnek is vannak nőismerősei, akikkel jó kapcsolatban van, semmi kifogásom nincs az ellen, hogy néha beszél velük telefonon, vagy messengeren, na de ide be ne tegye a lábát egyik sem, nem hogy heti rendszerességgel, hanem soha.

2021. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha elfelejted a csávót. Felesége van, téged pedig utál a nő és nyilván nem téged fog választani..
2021. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Meleg férfi vagyok.
2021. jún. 17. 16:08
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Na b@zdmeg...
2021. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Ugyanugy tartom a velemenyem, nő vagy, vagy meleg férfi, egy kutya. A nő nem akarja, hogy foglalkozz a gyerekeivel, és itt ki is fújt a történet. Te csak harmadik kerék vagy a sztoriban. Találkozz csak a barátoddal akkor, hozzájuk ne menj.
2021. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!