Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lesz nekem valaha még egy...

Lesz nekem valaha még egy igazi barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egész alsóban volt egy nagyon jó barátnőm, de a gimnázium választás előtt elköltöztek külföldre. Azóta eltelt 4 év, bár nem találkozunk sűrűn, de néha-néha ráírunk egymásra.

Régen nagyon egy hullámhosszon voltunk, mindent együtt csináltunk és úgy éreztem, ő a másik felem. Senki sem értette a humoromat és szerette a személyiségemet ennyire, mint ő. Ez természetesen kölcsönös volt. Nagyon hasonlítottunk egymásra.

Az elmúlt 4 évben természetesen folyamatosan változtunk mind a ketten. Ő zárkózottabb lett, én pedig sokkal komolyabb. Már nem is tudunk úgy beszélgetni, mint régen, mert már nincsen meg az a régi összhang. Ez annyira elszomorít...

Annyira egyedül érzem magamat nélküle... a régi énje nélkül. Úgy érzem, rajta kívül nincsen más, aki tényleg a másik felem.


Szerintetek lehetséges hogy találkozok még valaki mással,akivel ilyen jó barátnők leszünk, mint amilyenek voltunk vele?

Nektek is van/volt ilyen barátságotok?



2021. febr. 27. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, volt ilyem barátságom, de hamar véget ért.
Igen, volt több ilyen barátom is.
Nem, még soha nem találtam meg a "másik felemet"
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 éves barátságom ment a levesbe, szinte egyszerre kettő is. Nem most volt, de azóta hasonlóan érzek, szóval átérzem. Próbálok újakat keresni, de nem nagyon nyitottak erre az emberek manapság. De nem adom fel, hátha. Te se add fel.
2021. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki változik, szóval később mást fogsz tekinteni a "második feled"-nek.

Most természetes, hogy elszomorít hiszen nincsenek barátaid, így nincs meg az a tényező amely kizökkentene egy kicsit és elterelhetné a gondolataid de meglátod majd, hogy ha egyszer találsz új barátot eszedbe se nagyon fog jutni a régi "feled" és eljutsz majd oda, hogy mostmár az újak nélkül nem lennél képes élni.


Egyébként igen, volt ilyenem, sőt több volt, mert össze is jöttünk de ő kiköltözött Svédországba, én maradtam így szétmentünk. Ezután nagyon sokáig ugyanezt éreztem de jöttek új emberek az életembe akik segítségével elfeledtem a régit.

2021. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fősulin volt egy nagyon jó barátom, sajnos mi is messze élünk egymástól, ugyanígy nincsenek már mélyen szántó beszélgetéseink.

Bár már sokszor koppantam, azért mindig reménykedek, hogy egyszer csak lesz valaki hozzám passzoló.

2021. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!