Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha féltékeny vagyok?

Normális ha féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok negyedikes es van egy nalam 1 evvel idosebb srac, 2 honapja "baratok extrakkal" kapcsolatban vagyunk, nem kell egybol arra gondolni hogy szarra basszuk egymast, csak siman tobbet erzunk mint barátság de egyikunk se akar belemenni egy kapcsolatba. A tenyeremnel is jobban ismerem mert mar altalanosban is beszélgettünk. Viszont van egy messzi rokonom, ha megkene neveznem talan a negyed unokatestvérem, ha evente 2x-3x talalkozunk fogjuk ra jol kijovunk es bírom. Viszont ez a srac is joba van vele, es ugy van neki beirva hogy szerelmem de ha jol tudom soha es jelenleg nincsenek együtt. Sokszor hoztam fel es azt mondja nincs okom feltekenynek lenni es egyáltalán nincs is jogom feltekenynek lenni mert nem vagyunk egyutt. 1 hettel ezelőtt szombaton a fiú a rokonom es egy barátnője mentek egyutt ki a tudtom nelkul, vagyis aztmondta autot megy mosni. Tenyleg tulreagalom vagy normális feltekenynek lennem? En tenyleg szeretem es tudom hogy o is engem es nem csak jatszik velem mert eddig 2 kapcsolata volt es senkit se hulyitett. Felek hogy elveszítem
2021. jún. 19. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A féltékenység egy mentális betegség.
2021. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a rokonodtól is megkérdezném, hogy mit érez a fiú iránt. Mert lehet, hogy ő mást mondana.
2021. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!