Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék jobbá válni,...

Hogyan tudnék jobbá válni, vissza kapni a legközelebbi barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nos, a helyzet az, hogy összevesztem azzal a barátnőmmel pár hete akit mindennél jobban szerettem, több volt már mint a legjobb barátnőm, a kapcsolatunk szinte már testvéri volt, mindent megosztottunk egymással. Aztán egyre gyakrabban elkezdett hazudni nekem kis dolgokban amik tényleg jelentéktelenek voltak, de nekem rosszul esett, hogy nem őszinte. Mondtam is neki, de erről úgy igazán komolyan sosem beszéltünk. Aztán volt egy este amin elmentünk bulizni, de ő otthagyott engem úgy, hogy tudta, hogy nála aludtam volna és nem tudok hazamenni viszont velünk volt szerencsére egy ismerős akinél maradhattam így ő kérdezés nélkül lelépett. Ez engem nagyon rosszul érintett és másnap olyanokat vágtam a fejéhez, hogy már nem tudom tolerálni amit csinál és hogy ez a barátság nekem nem éri meg. Szörnyen érzem magam, hogy el löktem őt magatól ezért egy héttel a veszekedésünk után írtam neki, hogy miért nem akarja megbeszélni a dolgokat. Azt mondta, azért amit mondtam illetve, hogy tudja, hogy elrontotta de újra megtörténne valószínűleg. Rettenetesen fáj, hogy nem tudtuk megbeszélni és nagyon hiányzik. Nélküle üresek a napjaim, ő mindig jókedvre derített. Magamat okolom, hogy elhamarkodottan beszéltem és, hogy nem kértem tőle bocsánatot de reméltem, hogy majd kezdeményez. De sajnos nem:( szerintetek van értelme megmenteni, illetve tudnék még javítani a helyzeten?

2021. jún. 21. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Mit kell rajta megmenteni? Szerintem erthetoen fogalmazott, olvasgasd az uzeneteit. Leirta, hogy hiaba lennetek baratok, ugyanez elofordulhatna megint. Gondolom a kis hazugsagai is ennek az előszelei voltak. Megpedig hogy te mar teher vagy neki. Nem akar a baratod lenni tobbet, nem kedvel mar teged.

Jobb lenne elfogadni a helyzetet es nem hül*et csinalni magadbol.

2021. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos az előttem választ adó embernek igaza van valószínűleg van vagy a volt barátnődnek (erednek) van valaki mása.😟

Igazán sajnálom az esetedet.

2021. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!