Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok le ezt az...

Hogy reagálnátok le ezt az esetet?

Figyelt kérdés

Volt egy "haverom" (így ezek után azt gondolom, soha sem volt az, azért van idézőjelben), akivel még ~1 hónapja egész sokat beszéltünk, meg minden. Segítettem is neki pár dologban, még olyanban is, ami igazából nem érte meg számomra, de neki igen.

Eddig oké, aztán hirtelen egyre kevesebbet, majd hetekig nem beszéltünk. Ennek se szenteltem nagyobb figyelmet, hisz az se a legjobb, ha naponta írogatunk egymásnak, hívjuk egymást, hisz egy idő után elfogyna a téma is.

Aztán most látom, hogy még az ismerősei közül is kitörölt facebookon. Ezt viszont már így nem tudom hova tenni.

Ha valakinek gondja van a másikkal, miért nem tudja legalább leírni neki? Ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben?


2021. jún. 24. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Semmiz hagynám piklibe.
2021. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!