Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az általam kedvelt és...

Ha az általam kedvelt és ismerőseinek, baráti társaságomnak tekinetett társaság köre úgy megy el nélkülem egy szabadidős programra, hogy emgem meg sem kérdeznek, akkor nem is tekintenek a társaság tagjának, igazából nem is kedvelik a személyemet?

Figyelt kérdés

Egyszer az történt, hogy hívtak egy szabadidős programra. Akkor azt montam nekik, hogy habár nagyon szívesen mennék velük de most sajnos nem tudok menni, mert nem engedhetem meg magamnak most mert nincs rá pénzem mert akkor éppen másra kell a pénz megtakarított pénz, mert meg voltam szorúlva.

Akkor a társaság egyik hangadója az egyik központi tagja viccet csinált a dologból, nevetség tárgyát csinált a helyzetemből és belőlem. Úgy éreztem magam mint akiből most gúnyt űznek.(Lehet, hogy a társaság ezen hangadójának és központi alakjának mérgező személyisége van?)

Azóta nem hívogatnak, nem igazán keresnek, ha én keresem őket akkor összejövök a társasággal és tagokkal beszélgetni, de olyan mintha kivülálónak tekintenének és kerülnének engem.

Nem tudom miért lett ez. Ez előtt olyan jól megvoltam ebben a társaságban, jól éreztem magam és úgy éreztem, hogy kedvelnek...

Most kicsit rosszúl érzem magam a kialakult dolgok miatt. Kérlek segítsetek tanáccsal akinek van tapasztalata a helyzet kezelésében vagy tapasztalt már ilyet és megoldotta.



2021. jún. 28. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jelenti azt, inkább azt gondolnám hogy minél nagyobb a társaság, annál nélkülözhetőbb ha nincs ott 1-2 ember. Nálam amúgy olyan van, bár ez se esik olyan jól, de van egy társaság ahová én is szívesen mennék, általában pont ahhoz az egyhez szoktak járni akit nem annyira ismerek mint a többieket, ezért azt a választ kaptam egyiküktől hogy hát nem ő és nem is ő a házigazda hanem ő, nem hívhat oda valakit csakúgy. Érthető amúgy, de azért na.. szóval nem jelenti azt hogy nem kedvelnek.
2021. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazándiból ezt így, ahogy leírtad, megbeszélheted velük is. Ha szeretnek, akkor kiengesztelnek majd. Ha nem, hát akkor nem kár értük...
2021. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is bánd, hogy nem hívnak. Ez kicseszett nagy bunkosag, hogy valakinek az anyagi helyzetebol viccet csinálnak. Egy normalis tarsasagban pl. Nálunk ez ugy menne, hogy valaki irja, hogy bocsi sracok, nem tudok menni, mert nincs pénzem, akkor az lenne a minimum hogy felajanljuk neki, hogy kifizetjuk neki az o részét, meghivjuk stb...
2021. jún. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!