Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett vége a barátságunkn...

Miért lett vége a barátságunknak? Miért nem tudom már lezárni?

Figyelt kérdés

Már egy éve történt az, hogy a legjobb barátnőmmel abbahagytuk a beszélgetést. Előtte minden nap beszéltünk tényleg nagyon sokat. Aztán egyszer csak nem írt már. Én sem írtam, mert makacs voltam. Fél évig nem beszéltünk, aztán raírtam, de már nem volt olyan, mint régen. Mármint beszélgettünk ugyanúgy, jól elvoltunk, de mégis érződött az a fél év kihagyás. Mintha idegenek lettunk volna. Kétszer írtam rá, utána hagytam, mert ő nem keresett engem, gondoltam, hogy akkor nem zaklatom. De annyira rosszul esik neha. Utána voltak barátnőim, de olyan jó barátságom senkivel sem alakult ki.

Most elgondolkodtam és igazából még azt sem tudom, hogy miért lett vége ennek az egésznek. Én eddig magamat okoltam, ez is közrejátszott abban, hogy nem kerestem. Rossz időszakom volt akkor és lehet nem voltam épp a legjobb társaság. Úgy gondoltam, majd elkezdjük újra, ha megváltoztak a dolgok.

Viszont már nem tudom. Konkrét okot nem látok arra, hogy miért hagytuk abba a beszélgetést.

Hogy zárjam le ezt az egészet? Annyira rosszul esik meg mindig. Főleg így, hogy nem is tudom mi volt. Mit tegyek? Kérdezzem meg? Vagy hagyjam?


2020. ápr. 10. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Az válasz csak attól függ, hogy mennyire szeretnéd tisztázni vele a dolgokat. Ha újra fel akarod venni vele a kapcsolatot, vagy csak nem hagy nyugodni a gondolat hogy miért lett vége a barátságotoknak, akkor én a helyedben rákérdeznék nála, végül is csak egyszer élünk.:)

Ha megbeszélitek a problémát és ismét jó lesz a kapcsolatotok akkor megérte, ha pedig nem, akkor könnyebben le fogod tudni magadban zárni ezt az egészet, mert nem rágódsz azon, hogy miért távolodtatok el egymástól.

2020. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!