Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítségre lenne szükségem (?)

Segítségre lenne szükségem (?)

Figyelt kérdés

Sziasztok, még erről soha nem beszéltem senkinek (nemhiába írom ide), tudom, hogy az amit most ide le fogok írni nagyon elcsépeltnek és furán fog hangzani, de barátokat keresek, lehet, hogy sőt biztosan furán hangzik, de úgy gondolom szükségem van valakire akivel beszélhetek és jól érezhetem magam, és szeretném ha ebben adnátok pár tippet, hogy mi az amitől szimpatikus lennék másoknak, írok egy leírást magamról, hogy milyen vagyok és esetleg miben kéne változnom, de először leírok pár dolgot ami esetleg fontos lehetne:


Ahogy "éltem" az életemet egyre többször jött velem szembe az a kifejezés, hogy Z-generáció. Utána kerestem,, hogy kik is azok a Z-generációs emberek és nekem volt a legnagyobb meglepetésem amikor szinte minden leírás egyezett. Láttam a leírtakban, hogy a legidősebb anyukák gyermekei igen anyu 53 éves én 15 szerintem ezt kipipálhatjuk, figyelemhiányosak igen az vagyok mivel soha nem volt senki szüleimen kívül akikkel jól érezhettem volna magam, anyuék folyamatosan dolgoznak tehát egyedül vagyok egész nap. Láttam azt is, hogy internethez "drótozott" generáció amivel egyet kell, hogy értsek mivel az online társassági életem remek a valóságban senkivel nem beszélek senkihez nemm megyek oda mindig vártam, hogy odajönnek hozzám 4 évig ment ez még van 4 évem helyrehozni az életemet. Előfordulnak a szorongás vagy depresszió ami annyit takar, hogy folyamatosan birizgálunk valamit kezünket-ujjainkat, valamit-bármit amit lehet és tudatosult bennem, hogy én rendszeresen birizgálok valamit, van egy xiaomi órám azon van egy pulzusmérő és mindig észrevettem, hogy átlagban 50-100 közt van a normális pulzus pihenés közben, fiataloknál magasabb a szám idősebbeknél alacsonyabb nekem átlagon felüli 126 volt nyugalmi állapotban szóval szerintem ezt is pipálhatjuk.


Nehéz esetnek tartom magam mivel az első igazi társasági esemény amin részt vettem az egy ebéd egy lánnyal ezt sem úgy beszéltük meg, hogy megkértem arra, hogy jöjjön el, kiírtam snapre azt, hogy ki jönne velem egy cukrászdába/étterembe mert aki jött volna nem jön (nem jött volna senki csak nem mertem senkit sem megkérni szóval inkább ezt elküldtem mindenkinek) válaszolt egy lány, hogy lenne kedve és elmentünk jól éreztük magunkat, azóta többször is elmentünk de ők most családi nyaraláson vannak Kréta szigetén és félek ráírni, vagy bármit is kezdeni ő volt az első aki önakararából beszélt velem ez számomra sokat jelent, ezentúl semmi társadalmi eseményen nem vettem részt.


U.I.: Válaszokat előre is köszönöm, tudom, hogy írtam azt, hogy b

ővebb leírást írok, de ha valaki szeretne jobban megismerni akkor inkább csak írjon privátban, megadom esetleg egy elérhetőséget (discord) és ott folytathatjuk a beszélgetést szép estét :)



2021. jún. 29. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:

1) ne légy már topa, annak a lánynak szimpi vagy, keresd csak, hadd legyen több köztetek.


2) nem értem, kő alatt élsz? Hogy nem jársz társaságba? Sport, hobbik? Nincs? Miért nincs? Legyen! Legfontosabb, hogy kimozdulj, eljárj sportolni, eljárj társaságba, ahol találkozol és beszélsz emberekkel.

2021. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az elsőre az a válaszom, hogy félek lépni a másodikra az, hogy jó tanuló vagyok engem a szüleim arra neveltek, hogy mindenből legyek a lehető legjobb, ha nem ment valami akkor addig próbáltam amíg el nem érem azt, hogy az is tökéletesen menjen, kevés időm van. JÓ most nyáron biztos nem kell majd tanulnom. Hobbik az a film/sorozat nézés (ritkán), olvasás és így ennyi sportolni nem sportolok mert anyu szerint az időigényes és csak lerontaná az átlagomat, tudom nyár van nincs késő valami újat kipróbálni, de, hogy őszinte legyek nem tudom, hogy mi érdekel sok-sok éven keresztül nem nagyon csináltam semmit, most is csak úgy mentem el azzal a lánnyal étterembe, hogy suliból ismerjük egymást látásra felismerem és ő is felismer, de ezen kívül nem nagyon vett észre, ahogy senki más sem szokott.
2021. jún. 29. 08:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké, mintha magamról olvasnék😂


Egyébként velem nyugodtam beszhetsz, ha gondolod akár online, akár személyesen, ha nem vagyunk nagyon messze egymástól.

2021. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*beszélhetsz
2021. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!