Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan van az, hogy ha engem...

Hogyan van az, hogy ha engem kérnek meg valamire ugorjak egyszerre, de ha nekem lenne szükségem segítségre akkor le vagyok szarva?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek segítettem. Szívesen tettem. Időt és energiát fordítottam rá.De ha nekem kellene a segítség akkor tesz a fejemre. Fordítva ezt miért nem lehet?
2019. máj. 15. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh, én már elengedtem ezt. Velem is ezt csinálják, mióta az eszemet tudom. Pontosabban csinálták, mert már lesz*rom én is, nem fektetek abba energiát, amiből én nem kapok később semmit.
2019. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem azért segítettem hogy később kapjak valamit, csak az ember elvárná , hogy ha én így viselkedtem vele , segítettem neki, akkor ő is úgy álljon a másik emberhez.
2019. máj. 15. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom. Én is önzetlenül segítettem. De amikor azt láttam, hogy tényleg le se sz*rnak, főleg, amikor baj van, akkor én miért adjak oda mindent, amim csak van, ha utána ott maradok üresen, mert viszonozni már képtelenek? Túl naiv vagy, sajnos ez sem úgy működik, ahogy szeretnénk.
2019. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet bennem van a hiba. Segíteni akar az ember aztán ha már nem kell félreteszik.
2019. máj. 15. 19:56
 5/7 anonim válasza:
100%
Az emberek ilyenek. Akinek túl jó szíve van megszívja akinek meg nem azt meg segíti mások rögtön ugrok gondolkodás módja. Én velem is ugyanez volt, nagggggyon kihasználták, de azóta nem csinálok senkinek semmit csak a családomnak vagy néha az aktuális páromnak. Az emberek bunkók, ezért szar az élet, ja meg a sok szemét miatt. Mind a két értelemben.😁
2019. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Más kommunikációt használj a kéréseid felé, mint eddig. Nyomatékosítsd, erősítsd meg, hogy neked szükséged van X helyzetben a segítségre.
2019. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem várok semmit már tőle, de ha megint kellenék neki akkor várhat, bármi problémája lesz is...
2019. máj. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!