Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Netes ismerőssel addig volt...

Netes ismerőssel addig volt kapcsolat, míg segítségre volt szüksége, boldog lett és már nincs rám szüksége, miért?

Figyelt kérdés

Tudom, "virtuális kapcsolat", de a való életben is megtörténik ez...

Netes ismerős mikor szomorú volt, rendszeresen kereste velem a kapcsolatot, beszélgettünk, tanácsot kért, mindig tanácsokat kért, kétségbe volt esve, sokszor átverték, nyugtatgattam, társkereséssel kapcsolatos tanácsokat is kért, stb.

Eljött a szerelem, rátalált a boldogság, megszakította velem a kapcsolatot. Igazából nekem az fáj csak, hogy "ilyen hirtelen" és kicsit úgy érzem, hogy ki lettem használva.

Én nem voltam negatív, nem dobtam fel negatív témákat, amikor a lelkét kellett ápolgatni, akkor se én hoztam fel a negatív témákat....

Igazából ez a nem tudom milyen fájdalom amit érzek, tudom, hogy rólam szól és nem róla.

Én is párkapcsolatban vagyok, nem "otthon unatkozom egyedül", mégis volt rá időm.

Messze, külföldön lakik, nem tudtunk soha személyesen találkozni...

Tudom, nem kellene sokat várni virtuális kapcsolatoktól, ezért írtam fentebb, hogy "ez rólam szól".

Örülök annak, hogy boldog, de a kapcsolat-megszakítás az fáj, hogy "örökre elköszönt".

Nem tudom meddig tart az "örökre", ha esetleg szomorú lesz ismét, akkor hátha rámüzen megint...

Mindenesetre minden jót és sok boldogságot kívántam neki az életben...



2017. szept. 8. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez tipikus sajnos.

Barátomnak is ilyen az egyik haverja, ha barátnője lesz, akkor eltűnik, de addig neki rinyál.

Én meg most szakítottam meg egy baráti kapcsolatot emiatt. Lényegében ugyanezek voltak a tünetek, aztán fura módon több hétig nem írt, majd posztolni kezdett fotókat, hogy menő (most ez mindegy milyen szempontból menő, de mindig erre vágyott) társasággal bulizik. Bezzeg amikor én írtam neki, hogy koncerten voltam, akkor kb szégyellnem kellett magam, hogy ő szarul érzi magát és én miért bulizom???

Gondolom nálatok is az volt, hogy ő pofázott, te ápolgattad, aztán amikor rólad lett volna szó elintézte egy "oké", "aham" dologgal, de nálunk volt olyan is, hogy írtam neki valamit és ignorálta, majd saját dolgairól kezdett írni.

Ez megalázó egy idő után és hiába szólsz, eleve ha magától nem veszi észre felesleges!


Örülj neki, hogy nem szív le többet.

Az emberek nagy része ilyen amúgy.

2017. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 : teljesen jogos, hogy megszakítottad a kapcsolatot vele.

Én még csak élőben se ismerem, mégis fáj, ami történt.

Egyébként élőben is belefutok hasonló "baráti" kapcsolatokba, az illető mikor boldog lett, másoknak panaszkodott, hogy meg szeretné szakítani velem a kapcsolatot és pletykált rólam mindenfélét.

Netes ismerősnél picit éreztem olyat, hogy "de jó, hogy neked lett párkapcsolatod, neki nincs"-érzést. Már összejött neki.

Fura nekem, hogy a szomorúságában része lehettem az életének, a boldogságát már nem akarja elmesélni, eltűnik... Napi pár sorban is el lehetne, dehát...

Nem tudom, ha szomorú lesz ismét, akkor majd előkerül -e ismét...

2017. szept. 8. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Jah, az ilyenek szoktak neheztelni rád, ha boldog vagy, vagy mert van valamid, ami nekik pillanatnyilag nincsen.

Próbáld meg elfelejteni, ha meg keres, akkor ignorálni. :/

2017. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jah.velem is volt ilyen.az ember kirakja az asztalra amilye van alelkében szívében és a másik azt hiszi hogy ez csak arról szöl hogy ő meg ő meg ő.közben a barát csak saját magát rakja ki.nem álszenteskedésből nem érdekből hanem azért mert eredendően ilyen.és ezt jól ki is használja.egyre kevesebb az olyan ember aki a barátságot mélyen megéli.sokan mondják azt hogy nekem rengeteg barátom van.A csudát!megkérdezed tőle mi az a barátság olyat mond ami tökéletesen ráillik egy haverra ,vagy még arra se.
2017. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha segítesz valakinek, azt ne azért tedd, hogy utána tartsd a markod, vagy hálát várj. A segítség önmagát fizeti ki, mert jó érzéssel tölt el. Szard le, hogyha benne nincs ennyi emberség.
2017. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én őszinte kapcsolatot szerettem volna, nem hálálkodást, vagy bármit. Nem akartam kuncsorogni semmiért.
2017. szept. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!