Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális dolog féltékenynek...

Normális dolog féltékenynek lenni egy barátnő barátaira?

Figyelt kérdés

Huszonéves lányok vagyunk, évek óta szoros és jó a kapcsolat köztünk, bár szoktak viták lenni. Nem rég mesélte, hogy néhány gyerekkori barátnőjével megy augusztusban nyaralni és ez annyira rosszul esett, mert tavasszal még azt terveztük, hogy együtt megyünk nyaralni a párjainkkal, de azóta szóba se hozta és most jön ezzel, hogy hát neki ez a barátnős hét lesz az idei nyaralása. Nem kellene, hogy zavarjon hisz azt csinál, amit csak szeretne és természetesen azokkal, akikkel akar, de közben rosszul esik, hogy míg nekem ő a legközelibbi barátnőm, addig neki én csak egy vagyok a sok közül.

Szerintetek ez abnormális gondolkozás? Másnak is szoktak ilyen érzései lenni?


2021. júl. 7. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem jó ha az ember féltékeny a barátainak a barátaira, meg ilyesmi, viszont ez tök emberi dolog. Emberi dolog féltékenynek lenni, szóval olyan szempontból normális. De amúgy érthető, hogy rosszul esik neked.
2021. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, és sokan éreznek így, azonban kezdeni kell vele valamit. Átgondolni, hogy miért érezhetsz így, mi hiányzik a te életedből.
2021. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked nincsenek más barátaid?
2021. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vannak persze, de nem olyan közeliek, mint ő. Vele nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nekem ilyen barátságom még nem volt és rossz látni, hogy neki meg több ilyen barátja is van.
2021. júl. 7. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Fura. Megértelek. Szerintem nem az esik neked rosszul, hogy ők elmennek nyaralni, hanem az, hogy miközben ti megbeszéltétek, mégsem mentek, másokkal pedig elmegy.

Én is furcsállanám, és nagyon-nagyon rosszul esne.

Én lehet rákérdeznék valahogy, hogy mi mért nem megyünk, pedig szó volt róla.

Volt már, hogy én is megbántottam a barátnőmet akaratom ellenére, és elmondta nekem. Elgondolkodtam rajta, és igaza volt. Ha tényleg a barátnőd, meg tudjátok beszélni.

2021. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!