Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tesóm szakított a párjával és...

Tesóm szakított a párjával és most követeli, hogy szakítunk meg vele minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szóval a tesóm szakított a párjával, durva módon úgy hogy a szemébe sem tud nézni úgyhogy ő minden kapcsolatot megszakitott vele és hat neki már van is egy párja rögtön egyből. A mostani párját elfogadtuk és bírjuk viszont az előzővel nagyon jóban voltunk, apukám is nagyon szerette és bírja, jó haverok és a batyaimnak is jó haverja és én is nagyon bírom, nagyon jól össze baratkoztunk vele. Tesóm külön lakik amúgy de meg azt sem engedi, hogy néha meghivjuk magunkhoz az exét.. Ti mit tennétek ilyenkor? Nagyon rendes a volt párja és semmi rosszat nem tett, sajnos a tesóm volt toxic és ő üldözte el és csalta meg szegényt...

2021. júl. 14. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy genyosag alapból az exét ide hozni pl de ő tenyleg nagyon rendes, nagyon szerettük és ő is minket és egyik napról a másikra követeli hogy azonnal hanyagoljuk meg tiltsuk meg stb
2021. júl. 14. 17:22
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell megszakítanotok vele a kapcsolatot, a tesód nem kényszeríthet erre.
2021. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A testvered rosszul gondolkodik, nektek van igazatok. Viszont ha ok ketten tenyleg nem birjak egymast, azt tiszteletben kell tartanotok. Ergo ha csaladi esemeny van, nyilvan nem ezt a ferfit hivjatok meg, hanem a tesodat es az aktualis baratjat. Az ex lehet tovabbra is a csalad jobaratja, beszelgethettek, talalkozhattok, de ne helyezzetek teljesen a tesod ele, hisz megis csak o tartozik igazabol a csaladba.
2021. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolkodtam erről köszönöm a válaszokat. Így gondoltuk mi is, de így is állandóan terrorizal minket hogy a szeretőnk a srác meg nyaljuk a seggét meg stb az mellett hogy nem bírunk tőle elszakadni és már nagyon eroszakos velünk miatta.. Nem helyezzük a tesóm elé csak ő mindig is ilyen toxic volt és mindig elvárja, hogy akármi van mindenki fogja az ő pártját és ha történik valami ami nem úgy alakul ahogy ő akarja egyből játsza az áldozati bárányt és próbál mindenkit maga mellé állítani mint most pl. A srácot nem érdekli a tesóm ő próbál békében lenni attól hogy megcsalta meg átverte és kirakta ők nélkül ez az idióta de a tesóm nagyon erőszakos és utálatos vele.
2021. júl. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!