Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Igaz barát az...

Mit csináljak? Igaz barát az ilyen?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, van egy lány akivel nagyon furcsa a kapcsolatom. Először is, mikor együtt vagyunk vagy irunk egymásnak akkor a legeslegjobb barátnőmnek mond, De az iskolában is meg a neten is a kozossegin egy másik lánnyal van állandóan együtt, van olyan hogy rám se néz amikor megérkezek reggelente az osztályterembe. De mikor meg várja a buszt, és unatkozik, azonnal engem hív, elég drámás a kapcsolata ezzel a legjobb barátnőjével mikor összevesznek mindig nekem zokog a telefonba. Van olyan, hogy napokig nem válaszol az üzenetemre, de ő ha valami baj van és ír azonnal elvárja hogy elolvassam és válaszoljak. Van, hogy még elkezd sorozatban csörgetni is, ha nem olvasom el azonnal. Mikor együtt beszélünk vagy együtt vagyunk, nagyon jó barátnőm nagyon jó vele lenni. De van hogy egy szót se szól hozzám egész nap az iskolában, vagy ha látom is hogy elérhető, nem olvassa el a ha írok neki. Akkor ezt így most mire véljem? Telefonba és állandóan csak panaszkodik, 100 káromkodás per másodperccel ordítva zokogva sír valami nagyon apróság miatt, pl. flegmázik vele a barátnője,ami abban nyilvánul meg hogy nem ir neki 5 percen belül “és nem tudja hogy most akkor mi van.” Kamu barát vagy igaz szerintetek?

2021. júl. 20. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz kérdés,én a legjobb barátomnak sem teregetem ki a magánéletemet,mert tudom hogy vissza élne vele. Szóval én azt nem értem hogy miért meri ezeket elmondani neked,másik részről meg lehet csak kell valaki neki akinek elsírhatja magát.


Egy igazi barát egyébként segíteni is szokott,nem csak picsogni a másiknak,igaz barátságnak nem mondanám...

2021. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a cipőben voltam én is. Egyszerűen le kell szarni az ilyet. Én tanultam belőle. Az ilyen nem igaz barát. Van egy lány barátnőm akit már 10+ éve ismerek, 150+ kmre lakik, mégis bármikor szamithatok rá, még ha csak írásban is, vagy hivasban. Soha nem volt olyan hogy valaki más miatt leszart volna. Viszont ez a barát ,aki ugyan ezt csinálta velem, mint veled, a szomszédban lakott kb, és soha nem számíthattam rá, mert mással volt. Akkoriban ez a "barátság" több mint 7 éves volt. :) 20/L
2021. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salilala ***** válasza:
100%
Te vagy a lelki szemeteskukája.
2021. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!