Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van velem? Szerelmes...

Mi van velem? Szerelmes vagyok a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, ez nem is kérdés, csak ki szeretném írni magamból a dolgokat. Évek óta van egy nagyon jó (mondhatni legjobb) barátom, akivel nagyon sok időt töltök együtt. Huszas éveink végén járó férfiak vagyunk. Mindent meg tudunk beszélni egymással, bármit elmondhatok neki.


Néhány hete folyton rá gondolok. Ha nincs velem, állandóan hiányzik. Meleg lettem? Eddig együtt csajoztunk, mindkettőnknek több barátnője is volt már.


Arra gondoltam, hogy összeköltözhetnénk. Amikor ezt elmondtam neki, mármint hogy lakjunk együtt, nagyon lelkesnek tűnt, szinte azonnal el is kezdte a szervezést. Azt akarom, hogy minél több időt velem legyen. Ez nagyon beteges.


Utánaolvastam a témának, és valahol azt írták, hogy a barátság hasonló érzés a szerelemhez. Ezzel próbálom igazolni magam. Mostanra eljutottam arra a pontra, hogy minden nap szenvedek, ha éppen nem találkozunk.


Mi okozhatja ezt? Ti hogy látjátok? Szexuális vágyat nem érzek az irányába, de vele szeretném leélni az életem. Tiszta selejt vagyok.



2021. júl. 25. 00:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
ez bromance inkább szerintem [link]
2021. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Viszont emiatt ne érezed rosszul magad ez nagyon szép dolog és nagyon jó, ha ez az érzés valamennyire kölcsönös is (ha belement az összeköltözésbe akkor gondolom az ő részéről is erős érzelmek vannak).


Ha nem tudsz megbírkozni egyedül ezzel az érzéssel keress fel egy pszichológust, vagy mond el neki és beszéljétek meg. Lehet ő is hasonlóan érez. De semmiképp nem gondolnám, hogy rosszul sülhetne el.


Nagyon szerencsés vagy szerintem :)

2021. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
61%
nem vagy selejt egyszeruen ezek szerint a szived e fele a srac fele vonz ami nem baj viszont ha tenyleg tobbet erzel iranta lehet el kene neki mondanod
2021. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem , menj a szíved után (főleg , ha ezt Ő is szeretné). Lehet, hogy bi vagy , de az is lehet, hogy csak most fedezted fel magad. Légy Önmagad !
2021. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sztem szopd le
2022. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!