Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy béküljek ki vele?

Hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés
tehát van egy barátnőm (vagyis jelenleg csak volt), akivel általános iskolában 4 évig legjobb barátok voltunk, aztán én 4. osztály után átmentem gimibe. 4 évvel később megkeresett, találkoztunk nyáron és ő is abba a gimibe jött, ahova én járok. utána egy ideig nem beszéltünk, csak miután az akkori toxikus legjobb barátnőmmel összevesztem. utána januárban (2020) legjobb barátok lettünk és voltak hullámvölgyek, kétszer majdnem vége lett a barátságunknak, de mindig odáig jutottunk, hogy a 11 évnyi barátság többet ér, mint egy nézeteltérés. minden jó volt, aztán most áprilisban itt aludt nálunk, jóban váltunk el amikor elment, utána viszont kb egy hétig nem beszéltünk. nem tudom mi történt, végül annyi történt hogy vicceltem valamivel (szociális szorongásom van, ezzel kapcsolatos volt, csak nem értette hogy vicc), és elmondta hogy mivel nekem a szorongásom mellette nem múlt el (ami nem igaz), így benne is kialakult ez, amit nem értek. ennyi volt az egész, aztán két hónappal később beszéltünk, mondta hogy neki kicsit rosszul esett ahogy elváltunk, de szerinte ez nem egy összeveszés volt. ez volt június közepén, azóta nem beszéltünk, de pár napja vele álmodtam, hogy kibékültünk. és igazából rájöttem, hogy hiányzik nagyon. tegnap írtam neki este egy tök hülye indokkal, hogy valami ami nálam van azt ő hagyta e itt véletlenül. tudtam, hogy igen csak nem tudtam mást kkitalálni. féltem, hogy mit fog írni, végül válaszolt. utána mondtam neki, hogy azt hittem letilt ha írok és megkérdeztem haragszik e még rám. erre még nem válaszolt és nem tudom hogy ezt helyre tudnám e még hozni... nem hiszem, hogy lett pótolva a helyem nála, de ennyi idő után nem tudom ő mit akar. bocsánat a hosszú szövegért:( ti próbálnátok helyre hozni a helyemben? ha igen, hogyan? elég tanácstalan vagyok
2021. júl. 30. 11:52
 1/1 anonim válasza:
Én megpróbálnám. Figyelj sokáig nem beszéltetek biztos megváltoztatok. Miért nem kezditek az elején és ismeritek meg újra egymást? Mond neki hogy csak vicc volt a szorongásoddal kapcsolatban amit mondtál. Mond neki hogy sajnálod amit mondtál nem gondoltad komolyan és hogy nem e lehetnétek újra jó barátnők. Nem e próbáljátok újra megismerni egymást meg ezek. Ha azt válaszolja hogy nem akkor el kell engednek ha igent mond akkor az tök jó. Szurkolok nektek
2021. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!