Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szocializálódjak a...

Hogyan szocializálódjak a munkahelyemen valamint, hogyan érhetném el, hogy ne tűnjek barátságtalannak?

Figyelt kérdés

Azt szeretném hogy én is a munkahelyi család részese lehessek úgy mint a már meglévő alkalmazottak egymásnak és ne csak egy csendes alkalmazott aki csak megy meg jön.


Barátságokat akarok valahogy kiépíteni de nem értek ehhez mert nincsenek nagyon saját gondolataim ötleteim nem tudom hogy lehetnék jó beszélgetőpartner.


Egy üzletben dolgozom introvertáltan de vágyva arra, hogy velem is lehessen beszélgetni.


Mert csak olyanokat mondok hogy rendben, igen, értem meg bólogatok.


Adjatok tanácsokat hogy kell beszélgetni ha nem jut az eszedbe semmi. Pls.


2021. aug. 2. 19:59
 1/3 A kérdező kommentje:
29F
2021. aug. 2. 20:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, mert én is ugyanilyen vagyok, csak nő. De figyelem hátha írnak vmi hasznosat.
2021. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a munkatársaidról van szó, akkor gondolom tudod a teljes nevüket, és valószínűleg fent is vannak valamilyen közösségi oldalon.


Ha igen, akkor keress utánuk és nézd meg mit kedvelnek, mik vannak kirakva érdeklődési körnek stb.


Nem ez a legjobb mód, de ha nem megy élőben ezen dolgok megkérdezése, akkor kell egy kis kutakodás...így már talán lesz téma.

2021. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!