Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a barátnőm párja így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

X a barátnőm, Y pedig a párja. Nem régen ismertem meg Y-t, és nagyon távolságtartó velem.

Egy visszahúzódó lány vagyok, szelíden sminkelem magam, nem öltözöm merészen sem. Egyszóval eszembe se jutna, hogy bekavarjak X és Y közé. (Y-nak már volt olyan élménye, hogy X egyik barátnője be akart kavarni, úgymond kikezdett Y-al, de én nem olyan vagyok). Mégis köszönni is alig akar. Talán a flegma és a szótlan szavakkal tudnám jellemezni.


Facebook-on sem jelöltem be, mert azzal csak olajat öntenék a tűzre. Nem várom el, hogy himnuszokat zengjen, de legalább egy alap emberi illemet azért elvárnék. Mit tegyek, hogy ne higyje azt rólam, hogy rosszat akarnék? Vagy csak egyszerűen kerüljem a társaságát, ha csak lehet?



2021. aug. 5. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ne érdekeljen. Lehet, hogy nem vagy neki szimpatikus, vagy egyszerűen alapból távolságtartó. Lehet, hogy majd idővel, ha megismer ez változni fog, de ha nem, akkor sem a te hibád.
2021. aug. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk nem koszonni mar tahosag. Velem baratnom ferje akkor lett ilyen rideg, mikor utolag bebizonyosodott, ramkattant. Kompenzalt a flegmasaggal. Csak aztan egy obszcen telefonhivast megeresztett, mint kiderult, a valasuk elott.
2021. aug. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem vele kell ezt megbeszélned. Nyitottan, asszertíven.
2021. aug. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kerüld el az ilyen féltékenykedős, hisztis kisfiúkat, mindenkinek elég komplikált az élete túlkoros hatévesek nélkül is. attól, hogy együtt vagy valakivel, még lehetsz normális a párod nemének többi tagjával is, anélkül hogy el kéne kezdened rettegni a megcsalástól... (rengeteg barátom/barátnőm párjait is ismerem, bejelölöm facen és instán, és jól elbeszélgetünk ha összefutunk valahol, és csodálatos módon senki nem csak meg senkit, és senki nem kap tőle hisztirohamot.)
2021. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!