Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3 naponta válaszolt, rosszul...

3 naponta válaszolt, rosszul esett, lezártam de hiányzik?

Figyelt kérdés

Ő a pasi én a lány. 2 év korkül, 4 éve nagyon jó barátok.

Minden rendben volt, de sokszor csak napokra rá válaszolt. És mikor ezt felhoztam, azt mondta, hogy türelmetlen vagyok. Nekem nagyon rosszul esett és megszakítottam vele a kapcsolatot.


2021. aug. 7. 17:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Amikor mondtam neki hogy rendben akkor barátkozzon másokkal akkor azt monta helyes, azt fogja tenni.

Ennyi volt az utolsó üzenet, ez már egy éve.

2021. aug. 7. 17:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nem voltál annyira fontos neki, mint ő neked.
2021. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Hogyha hiányzik, akkor még nem zártad le.
2021. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Felejtsd el. Jol tetted, hogy megszakitottad vele a kapcsolatot.


Keress valakit aki legalabb annyira viszonozza a dolgot, es fontos vagy neki mint o neked.


Itt gyakorin peldaul azt mondjak 2 naponta szoktak annyit irni a masikra, hogy "szia" meg "jol".

2021. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is volt olyan H nem válaszoltam. Nem volt, időm, kedvem, hangulatom stb. Viszont ha a beszélgetés abba is maradt a régi barátaimat néha mindig felkerestem. Ez attól függ, hogy milyen kapcsolatotok volt. Te szakítottad meg a kapcsolatot, bár a válasza alapján őt se nagyon érdekelte. Írj rá ha akarsz. Ha nem ír vissza hagyd.
2021. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem pont az érdekel, hogy keressem-e, hanem, hogy jogosan esik rosszul ha egy barátod csak napokkal később válaszol?
2021. aug. 7. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha egy barátodról van szó, akkor attól függ, hogy ez általános-e vagy időszakos. Mindenkinek lehet zsúfoltabb időszaka, ha viszont hosszútávon ritkán és röviden válaszol, az jelzésértékű.


Ellenben, ha jól értem, itt nem baráti érzelmekről van szó, Kérdező.

2021. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De baráti.

Miért lenne más?

Természetesen nem mindig így válaszolt, fele-fele arányban gyorsan máskor napokkal később. De tekintve, hogy mi elég gyakran írkáltunk, így sokszor hagyott úgy...

2021. aug. 7. 18:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha "csak a barátod" volt, akkor teljesen fölösleges volt ezen összeveszni, mint "barátod" nem köteles folyamatosan veled foglalkozni, arról pedig nem volt szó, - ha jól értem - hogy elhanyagolt volna.


Azt nem értem, hogy egy "barátságot" miért nem tudtál lezárni lelkiekben egy év alatt.

2021. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.

Jó barátság volt, 1 év rövid idő, én szerelmet is évekig tart mire lezárok.

2021. aug. 7. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!