Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnál, ha a legjobb...

Mit szólnál, ha a legjobb barátnődről kiderülne, hogy prostitucióból fedezi a költségeit?

Figyelt kérdés

Középsuliban ismertem meg és hamar jóban lettünk. Azt mindig is tudtam róla, hogy kétes pasi ügyei vannak, de ennyi miatt még nem ítéltem el. Néhányszor már majdnem lebukott előttem, de mindig kimagyarázta magát, úgy tudtam az apukája külföldön él és ő fizeti az álagosnál sokkal jobb albérletét, szórakozásait. Aztán most ő maga vallotta be, hogy valójában pénzért szexszel gazdag emberekkel, leginkább családos vállalkozókkal, akik szeretik az ilyen huszonéves lányokat és akiknek a nagynénje mutatja be. Nagyon megdöbbentett mivel ismertem a nagynénjét is és ezt sose néztem volna ki belőle. Folyamatosan hívogat/írogat, de hatalmasat csalódtam benne és ahhoz, hogy titkolni tudja ezt a dolgot rengetegszer a szemembe hazudott, plusz nem szivesen töltöm a szabadidőmet egy ilyen erkölcsű nővel.

Ti hasonló helyzetben hogyan reagálnátok?


2021. aug. 15. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem hátrány nálam.
2021. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha szeret dugni meg szereti a pénzt akkor jól teszi,hadd csinálja.Kérdező te meg ne irígykedj,előtted is ott a lehetőség,regisztrálsz a rosszlyányokra és aztán neked is Hawaii,dizsi,napfény lesz az élet.
2021. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ő kormányozza az életét, nem szabad másoknak beleszólni. ;)
2021. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez a megélhetését biztosítja, és mindezt "tisztán" teszi, abban az esetben nem ítélem el.
2021. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Én semmit, ő élete, ha neki így megfelel, felőlem aztán simán barátkozhatnánk tovább.
2021. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
30%
Szegény végre kimert eléd állni, hogy elmondja.
2021. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem főként a több évnyi hazudozással van gondom, mindig is tudtam, hogy rengeteg pasival van dolga, erre sosem volt egy rossz szavam sem. Viszont nagyon sokszor úgy nézett hülyének, hogy elmondhatta volna az igazságot.
2021. aug. 15. 20:45
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Mint barát, milyen volt az eddigi eletetekben?

Ezt vedd figyelembe.

Hazudott?

Ez majdnem olyan,mint a kegyes hazugság, talán az is....a helyedben én sem reklámoznam.

Ettől ő se jobb, se rosszabb ember nem lett.

Szamithattal rá eddig?

Ha feltetted ezeket a kérdéseket magadnak és a válaszok megnyugtatóak, szerintem lépj tovább.

Ó ugyanaz az ember, a legjobb barátnőd.

2021. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Engem taszitana egy ilyen erkölcstelen valaki. Azt csinál amit akar az életével, de a barátaimat én válogatom meg. Lehet sírni azért ha nem mindenki kíváncsi egy hazug k*rvára. Én is úgy kormányozom az életem h nem ilyen emberekkel veszem körül magam. Sztem meg azért h valaki életképtelen és inkább dugatja magát rongyként, arra csak a hülyék irigyek.
2021. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátjaként támogatnod kéne, én is ezt tenném. Nem hobbiból szexel, hanem ebből él. Képzeld el, hogy mennyire rossz lehet az élete, ha ezt kell csinálnia. Kell neki valaki, akinek elmondhatja minden baját, bánatát.
2021. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!