Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a barátnőim (3)egyik...

Ha a barátnőim (3)egyik napról a másikra megszakították velem a kapcsolatot, hogyan jöjjek rá, hogy mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Nem beszélnek velem, csak eltűntek, tiltottak.

Nem változtam meg, nem volt veszekedés.

Egymás után, majdnem 20 éves barátságokból léptek így szó nélkül ki.

Ők nem ismerik egymást.


2021. aug. 18. 06:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
98%
Én is arra tudok még gondolni, hogy volt valami változás az életedben és amiatt. De ezt te tudhatod igazából.
2021. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem volt valami nagyon megosztó posztod közösségi oldalon?

Politika/vírus/oltás/vallás, stb.


Vagy reagáltál valami megosztó dologra, amit mindhárman láttak és ők pont a másik oldalon vannak?


Ilyenkor az emberek nagyon meg tudnak hülyülni.

Engem novemberben tiltott le egy lány (szerencsére nem voltunk barátok, csak ismerősök), miután reagáltam a posztjára. Igazi vérszomjas sorokat írt arról, hogy nincs is vírus, vonuljunk ki lázadni, csináljunk forradalmat, meg ilyenek. Én meg kommenteltem, hogy karanténban vagyok, nagyon betegen... (tüdőre ment a covid, állati nehéz volt a gyógyulás, tüdőgyulladásom lett).

Na ez után néztem ám én is, hogy hopp ez a csaj kinyomott.

Szóval pl. ilyenek miatt az emberek simán tiltják egymást mostanában, tisztára idegbetegek a gondjaik miatt.

2021. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!