Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha elárult a...

Mit tegyek, ha elárult a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Nemrég szakított a barátnőm, és eléggé a padlón voltam. Aztán nem sokkal utána, közölte velem a legjobb barátom, hogy minden ami volt, amit tett, meg volt játszva, és hjgy hányni tudna tőlem.

Mit lehet ilyenkor tenni?


2021. aug. 21. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egy pofon az élettől a sok közül ami ellen nem tudsz tenni, csak túlélni ezt az időszakot. Rossz lesz az elkovetkezendő pár hét de később biztos jobb lesz. A barátnő helyett találsz másikat, barátot is szerintem az talán tovább tart.
2021. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

“minden ami volt, amit tett, meg volt játszva, és hjgy hányni tudna tőlem.“


Meddig tartott ez a “nagyon őszinte” barátság? Mert pl. évekig nem lehet eljátszani.

2021. aug. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem? Az én barátnőm 7 évig játszotta el, elég jól alakította a szerepét.
2021. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó benyomás miatt lehet azt hinni, hogy évekig eljátszotta. Pedig nem… 7 évig folyamatosan időt szánni olyasvalakire, akit szarba sem nézünk nem vall intelligenciára.
2021. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valaki kellett neki, hogy ne legyen egyedül. Azt mondta a végén.
2021. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

*Nagyjából 2 év.

Elején kicsit fura volt, mert egyből levágtam, hogy ő a fura gyerek, addig nem is nagyon volt erős barátság, csak amolyan együtt lógtunk, néha dumáltunk, és röhögtünk.

Aztán nagyjából egy éve, (talán annál kicsit kevesebb) elhatároztam higy elmondom hogy tetszik a csaj, akivel néha együtt szoktunk lógni. Megelőlegeztem a bizalmat, mert úgy gondoltam, ha "sebezhetővé teszem magam", az majd közelebb hozza a barátságunk és talán segít is.

Részben ő volt az akire rendes barátként gondoltam, vannak mások is, de valamiért úgy éreztem ezt kéne nagyon ápolni.

Elején eléggé meg is lépett mennyire jó fejként viselkedett és megértően.

Aztán összejött a csajjal és egy ideig tök boldog is voltam, de aztán hirtelen szakított, és rettenetesen a padlón voltam, mert hihetetlenül sokat jelentett. Eleinte segítőkész volt, és nyilván nem úgy működik hogy: "nem a te hibád"

Erre én: "áh kösz, már jobb"

Nem mutattam, de nagyon sokat segített, hogy ott volt.

Aztán megtudtam hogy a nyáron beszélgettek, és hogy a csajt műtötték. Eléggé hülyén éreztem magam. Gondoltam rá írok a csaj rá hogy minden oké-e.

Eléggé zavart hogy ő tudott róla én meg nem és nem is szólt. Így ki akadtam kicsit és összebalhéztunk. Elég durva dolgokat vágtunk egymáshoz és eleinte amolyan klasszikus filmes kibékülésre számítottam. Elmondta hogy jófej volt a csaj és csak barát kellett neki, mert sose volt sok és stb.

Tudom hogy sose jönnének össze, de mégis zavart. A lényeg, hogy a végén azt mondta hogy inkább nem is kell neki barát mert nyűg az egész és már hányni tudna tőlem. Megjátszotta az egészet és hagyjuk a picsába.

A legrosszabb, hogy olyan élethű volt amikor érző, rendes barátként viselkedett, hogy már elhittem, hogy van egy legjobb barátom, de aztán végül csak egy önző, manipulatív seggarc.

Eléggé sok sebet ejtett ez a 'két eset' az önbizalmamon.

Nem tudom mi tevő legyek.


Köszönöm a válaszokat, és részvétem, 7 év az elég kemény.

Nem tudnám elképzelni min mehettél/mehetsz keresztül. Kitartás!

2021. aug. 21. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek téged se. Nyitott szemmel kell járni, hogy kiben bízol meg főleg ilyen kevés idő után. Gondolom még fiatal vagy és vannak rajta kívül barátaid. Legyél velük és tereld el a figyelmed.
2021. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Háát, a csaj volt előtte "barátom", úgy akivel sokat voltam, még ha akkor nem is jártunk, vagy még nem éreztem semmit. Rajta kívül van még pár barátom, de felé olyan "jók" se voltak, és két ilyen pofánbaszás után, szeretnék végre igaz barátokat, akiknek fontos vagyok, de eléggé megnehezíti, hogy megbízzak másokban.
2021. aug. 21. 18:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem, hogy dühös voltam és feldúlt, és választásos szarság elé állítottam. Ez tudom hogy elég undorító és gyökér húzás, elismerem. De végül ő durvábbakat vágott a fejemhez, mintha egy verseny lett volna. Hát ezt eléggé megnyerte... Pedig gondoltam hogy bocsánatot kérek amiért "levezettem a feszültségemet" rajta.
2021. aug. 21. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Cicaharc volt?:D
2021. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!