Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnom lecserelt....

A legjobb baratnom lecserelt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar ovodas korunk ota ismerjuk egymast, de 4 eve vagyunk nagyon joban. Nehezen bizom meg másokban, nehezen beszelek a maganeletemrol. Benne nehezen, de sikeresen megbiztam es tenyleg mindent megosztottam vele.

Egyik naprol a masikra eltavolodott, velem nem foglalkozott mar, ellenben egy masik lannyal. Persze tesz is ra egy lapattal. Direkt insta napjaira kozos kepeket tesz ki. Egesz nap egyutt vannak.

Nem ez az elso, velem valahogy mindig ez tortenik. Valakiben megbizom, es lecserel. Hogy bízzak meg masban, hogy dolgozzam fel ezt is? Mar annyira remenytelennek erzem az egészet.


2021. aug. 21. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Keress mást, járj társaságba, és használd ki a lehetőségeket.

Merj kicsit élni, és akár egyedül menni olyan helyekre ahol számodra érdekes programok vannak, vagy szimplán olyan helyre ami érdekel téged.

Lehet elsőre riasztó kicsit ez a tipp, de hidd el hogy egyhamar bárkivel megismerkedhetsz bárhol.

Add meg magadnak az esélyt, és ne hagyd hogy mindig a másiktól (jelen esetben tőle) függj. Megtalálod a neked megfelelő társaságot, csak lehet eddig rossz körökben kerested.

Amúgyis, a legfontosabb az hogy azokkal legyél akik maguktól is keresik a társaságod, mert olyankor bukik ki hogy ki is az akinek igazán fontos vagy.


Biztosan van más út is, és olyasvalakivel aki leszar, egyszerűen nem kell foglalkozni. Sikerülni fog!

2021. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fájó dolog, sajnos volt benne részem. Azt csináltam, hogy bánatom an egyedül felültem egy vonatra, leszálltam a Balatonnál és utána végig strandoltam a déli parton (végigstoppoltam egy hetet :D). Ez régen volt, ma már veszélyesebb a világ, így nem ajánlom, de a lényeg, hogy ne szomorkodj, lépj ki a komfortzónádból, ha kell, egyedül, mert én nagyon jó élményeket, ismerősöket szereztem így! Foglalkozz magaddal, sportol, vagy csinosítsd ki a külsőd, menj el valahova, csinálj valamit, amit még soha sem addig! Én elmentem konditerembe, és nagyon rendes arcokkal haverkodtam össze, pedig régen mindig ódzkodtam a gyúrástól. Attól csak több leszel, ha mindenféle közegben ismerkedsz és hidd el, egy igaz barát nem tesz ilyet, nem vagy cserben! Ő nem volt igazi.
2021. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Hát én asszondom, hogy mindenképpen készíts egy nagyon bús, lehangoló tik-tok posztot/videót erről, vagy a fb-ra írj mély gondolatokat.


Semmit! Dobott az a bunkó, ints be neki, aztán küldj egy darab kulát a nevére GLS-el.

2021. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem gondold át, te biztos mindent jól csináltál-e, vondd le a következtetéseket és lépj tovább, tanulj belőle.

Pl. ha többször megesik, hogy te kiöntöd a lelked valakinek és ő eltávolodik idővel, biztos hogy te meghallgattad őt? Senki nem akar sokáig lelki szemetes lenni, az nem barátság.

Másrészt miért akarsz kisajátítani valakit? Miért ne lehetnének más barátai is? Attól még lehet a te barátod is, hogy nem vagytok 24/7 egymás fenekében. Sőt, akár más barátokat is szerezhetsz így a meglévőkön keresztül.

Te mennyire vagy jó barát? Biztos mindig csak a másik a hibás? Mindig csak te vagy a szegény kis áldozata a csúnya, gonosz embereknek és minden körülmény ellened van? Csak maganak és őszintén...

Ha tényleg semmit nem rontottál el, akkor sajnálatos eset, de nem is érdemes rajta sokat rágódni. Emberek jönnek - mennek az életünkben, és úgyis lesz, aki marad. Addig fogld le magad valamivel, tanulj, utazz, keress hobbikat és ha kibékülsz magaddal és egyedül is elvagy, könnyebb lesz más emberekkel.

2021. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Eskü magamra ismertem a történetedben. Sajnos eléggé egyedül maradtam barát ügyileg mert ha túl őszinte vagy az a baj ha meg nem akkor az.. irj nyugodtan egy kis felhőtlen csevegés bármiről sose árt . Instám: kozakne_bere_nora :*
2021. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esku mintha én irtam volna ki ezt a kérdést, ennyi mindenkivel tortenik ilyen?
2023. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!