Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek alapján szégyell engem a...

Ezek alapján szégyell engem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyetemre jártunk együtt, majd én otthagytam, elmentem dolgozni, autót vettem stb. Tartottuk a kapcsolatot ezután is. Aztán több találkozón is volt, hogy felhívta a pasija(20 évvel idősebb nála és jómódú, mindent megvesz a barátnőmnek). Gondolom kérdezte tőle hol/kivel van mert a válaszok ezek voltak: egyedül vagyok éppen a dm-ben vásárolok, azzal az xy-nal vagyok az egyetemről(miközben velem volt). Aztán egyszer elmentünk kajálni és a pasijának olyan képet küldött az ételről, hogy úgy látszódjon egyedül van.

Utána meg már elmaradtak a találkozók, soha nem ért rá(mint kiderült egyik oka az volt, hogy az exemmel találkozgatott akivel 1 hete ha szakítottunk. )

Szerintetek azért vagyok ennyire gáz mert én nem tanulok? Degradáló volt számára velem mutatkozni annyira, hogy a párja előtt is titkolni kellett?


2021. aug. 21. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nézd márcsak barátnőnek sem tudnék hívni egy ilyen embert... Dolgozni mentél és? Tán jobb az,hogy ő egy 20 évvel idősebb pasi farkat szopja azért mert mindent megvesz?!Tudod az a baj a mai világ annyira kezd korcsulni,hogy az eszközök egyre okosabbak mi meg egyre jobban lentebb vagyunk.... Töröld ki őt az életedből ennyi.
2021. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szégyen...
2021. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már nincs az életemben. Csak idegesít, hogy közös ismerősöknek azt mondja, hogy őneki mennyi mindene megvan és mindent saját magának kellett előteremtenie, meg szerencsés abból is, hogy gazdagok a szülei. Közben mindenki tudja, hogy a szülei egyáltalán nem gazdagok.
2021. aug. 21. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetne fiatalabb csoro baratja is, ez betegesen feltekeny pasinak valo alazatos megfeleles. Nem szegyell, hanem letagad. Mert a barino is gyanus. Talan a sajat csaladja is tiltolistan van. Egy kontrollalo beteg allatnak pitizik. De nem eletkor es penz fuggvenye.
2021. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!