Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kimentem sétálni a faluba, és...

Kimentem sétálni a faluba, és messziről a volt osztálytársaim kiabáltak hozzám meg csúfoltak, mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Egy kicsit magányomba szerettem volna lenni, erre megjelentek ők, már itthon vagyok, de út közbe könnyeztem, a szüleimnek elmondtam de ők rám se figyeltek, és nem is érdekelte őket. El akarok költözni világgá, egyedül szeretnék lenni, nem akarom hogy foglalkozzanak velem, azt akarom hogy mindenki hagyjon békén. Még nem vagyok elég idős ahhoz hogy vegyek egy házat, de mit lehetne csinálni ha senki sem ért meg, és már sehol nem vagyok nyugton? Légyszi válaszoljatok, nagyon fontos:(



#csúfolódás #voltosztálytársak
2021. aug. 21. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magukat minősítik.
2021. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért csúfolnak? Tudom, nem sokat számít, de én tisztellek téged és egy értékes, jó embernek tartalak! Ne legyél szomorú, kérlek!

Legyen valamilyen hobbid, amit szeretsz csinálni! Tudom, mit írok, mert velem is ez volt/van... Már rég a sínekre feküdtem volna, ha nem járnék edzeni! Nekem ez az egyetlen dolog, ami életkedvet ad!

Ne törődj velük! Te ennél sokkal többet érsz! Ne aggódj! Minden rendben lesz!❤️

2021. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha szeretnél, írj nyugodtan! Teljesen mindegy, milyen nemű vagy! Melletted vagyok!❤️ Számíthatsz rám!
2021. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Baz*megelj néhány sort és sorold fel magadban az összes szitkot, ami eszedbe jut, akár költs néhányat. Őket minősíti a viselkedésük, de ez nem jelenti azt, hogy ne esne rosszul neked, elvégre ember vagy, nem kődarab. Visszaszólni nem érdemes, azzal nem mész semmire, és csak az ő szintjükre alacsonyodnál le, ne adj isten bátorságot kapnának és odamennének hozzád.


Amikor velem csinálta volt osztálytársam, hogy gúnyolódott, egy "nem" válaszon kívül nem szóltam semmit. Illedelmesen vártam, hogy jöjjön a buszom, aztán miközben barátnőivel röhögtek rajtam, én végig hideg és illedelmes maradtam. Közben magamban ezer szitkot mondtam el átokként hangozva a fejemben. Visszaszólhattam volna, év közben is, de mi értelme lett volna... vége nem lesz, engem pedig nem tesz boldoggá, hogy visszaszóltam neki. Add ki magadból, aztán lépj túl rajta.


20/l

2021. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj nekik napszakhoz illeszkedő illemmel, aztán hagyd őket a sorsukra! A 10. ilyen után egyre komolytalanabb lesz a cikizés, a 25. után elmarad, - mert belátják, hogy (régi, katonai szleng szerint) "A foglalkozás nem érte célját!" Idő kérdése és némi önfegyelem folyományaként leakadnak rólad.
2021. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Szegény, nagyon sajnálom. Miben vagy más, mint a többiek, miért érzed úgy, hogy nem értenek meg, mivel csúfolnak?
2021. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fel kell nekik mutatni a középső ujjad. Mindkét kezeddel. Jól meglóbálod nekik, hogy ezt nektek!
2021. aug. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!