Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Terhességi rosszullétek 1...

Terhességi rosszullétek 1 hete. Elmennétek így vendégként egy közeli barátnő esküvőjére?

Figyelt kérdés

1 hete rosszulléteim vannak. Émelygek szinte egész nap, gyenge vagyok, a héten 2x hánytam is. Nem tudom, hogy ez meddig fog tartani?

Következő szombatra van esküvői meghívásunk. Elég közeli barátnőm fog házasodni. De annyira félek, hogy kidobom a taccsot, vagy rosszul leszek.

A lagzira emiatt semmiképp sem maradnánk, feltéve ha nem változik a helyzet. De az esküvőre szeretnék elmenni. Vagy nagy bunkóság ilyenkor már lemondani?


2021. szept. 1. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
el
2021. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Az esküvöre menj el, de maradj a kijárat közelében, ha rosszul érzed magad, akkor kimégy.
2021. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem bunkóság lemondani ilyen esetben. Szerintem mondd el neki őszintén, hogy ez a helyzet, biztosan meg fogja érteni. De a helyedben úgy készülnék, hogy elmegyek legalább a szertartásra. Persze ha aznap nem érzed jól magad, akkor nyilván ne erőltesd, figyelj a szervezetedre.
2021. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A szertartásra szeretnék elmenni. Meg annyira örülök, hogy talált egy rendes párt, megérdemli és szeretnék ott lenni.

Csak félek, hogy nem fog összejönni.

Ti megharagudnátok? Vagy előre mondjam meg, hogy mi a helyzet és el szeretnék menni, de ha aznap rosszul leszek, akkor nem tudok?

Amúgy elég korai terhesség, még nem tudja senki.

2021. szept. 1. 19:14
 5/11 anonim ***** válasza:
mondd el neki. miért sértődne meg? ha tudsz, akkor úgyis ott leszel
2021. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem semmiképpen ne szülj előre a rosszullétekről! Ha szülsz, akkor 2 este lehet: a barátnőd vagy elhiszi a rosszulléteket, vagy nem.

- Ha elhiszi, akkor gyengének tűnsz, lejáratod vele magad.

- Ha nem hiszi el, akkor meg azt gondolja, hogy kifogást keresel, és ezzel járatod le magad.

Ezért csak rosszul járhatsz, ha előre szólsz!


És éppen az állapotod miatt érdemes elmenni: egy esküvő a legjobb alkalom a terhesség bejelentésére!


("Amúgy elég korai terhesség, még nem tudja senki." - Csak az a néhány ezer ember, aki olvasta ezt a kérdést...)

2021. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Katalin hercegno is lemondott rendezvenyt, mikor veszes hanyasa volt. Nincs az a baratsag, ami miatt ekkora aldozatot kellene hozni. Raadasul ha behanysz, senkinek se jo.
2021. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el, de helyezkedjetek el a pároddal a kijárat közelében, és ha rosszul lennél, akkor menj ki nyugodtan a szertartás közben a mosdóba vagy a levegőre, és a párod is kísérjen el, arra az esetre, ha pl. összeesnél. Illetve szólj erről előre a barátnődnek, hogy ha azt látja, hogy kimész (bár nem hiszem, hogy téged figyelne az esküvője közben), akkor tudja, hogy komoly okod van rá.
2021. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A ceremóniát ne hagyd ki, de a lagzit kihagynám.
2021. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

("Amúgy elég korai terhesség, még nem tudja senki." - Csak az a néhány ezer ember, aki olvasta ezt a kérdést...)


Ma 19:48

Ez egy névtelen oldal...

2021. szept. 1. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!