Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy rózsa maci ajándékba...

Egy rózsa maci ajándékba középkorú férfinak? Mit gondoltok? Piros színű, egy nagyon jó család barát akinek adnám.

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok ő 45
2021. szept. 4. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves gesztus, hogy valami különleges ajándékot akarsz neki adni, viszont a rózsamaci tényleg kicsit idétlen lenne. Általában fiatalabb lányoknak szokták azt adni (vagyis nekem már 3 barátnőmnek van olyan, mindegyikük szülinapra, Valentin napra, vagy évfordulóra kapta)
2021. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Pasi nem macira vágyik.
2021. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Ezt engedd el. Ha netes vasarlas, allj el, ha nem, add el.


De ezt ne add. Miert akarsz beegni?

Nem csak toll meg ez van.

Miert nem jo egy jo bor akkor mar?

Annyira joban vagytok, hogy ismerned kellene szemelyre szolo ajandekkal?

Nem eleg egy gesztus?

2021. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen, egy toll jobb lett volna, vagy egy nagyon szép, különleges bor, esetleg ajándékkosár. Ha meg mindenképp valami emlék csecsebecsét akarsz, akkor valami vicces vagy praktikus cucc, pl egyedi bögre, ilyesmi.Vagy valami vicces kabala. De rózsamaci abszolut csajos.

Szerintem ajándékozd inkább nő ismerösödnek majd.

2021. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Hozzátenném én nő vagyok, romantikus is, fiatalos is,de ez a maci olyan szinten giccses és haszontalan szerintem, hogy nem lenne igazán őszinte a mosolyom, ha ilyet kapnék.
2021. szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Rá kellett keresnem, azt sem tudtam, mi az ég ez a rózsa maci...

Drága szűzanyám. Ilyet semmiképpen ne adj neki. 6-7000 Ft-nál olcsóbbat nem is láttam, ennyit egy kolléga szülinapjára egyedül biztosan nem költenék.

Ha mindenáron adni akarnál valamit, én is a borra szavaznék, esetleg süthetnél neki valamit /brownie vagy valamilyen sós/sajtos/baconös sörkorcsolya tuti siker/.


Ha élményt adnál és többen dolgoztok együtt, elvihetnétek bowlingozni / biliárdozni is akár.


Ha viszont fel akarod szedni (ez a rózsamaci halálosan giccses, ordítóan romantikus rettenet, emiatt gondolom, hogy másként tekintesz rá), vegyél neki 2 mozijegyet: ha szerencséd van, téged fog elhívni.

2021. szept. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Hacsak nem akarsz a szeretője lenni, akkor hanyagold
2021. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

17, a szeretoje azzal se lenne.

Csávó csak felne tole, milyen bolond, gyermeteg, buta

2021. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Girlll3 ***** válasza:
71%
Bor, bonbon, rózsamaci...Hmmmm. Tudat alatt te valami mást is akarsz tőle? Egyébként giccses, gagyinés egy nem értelmi fogyi pasi nem erre vágyik a szülinapján.
2021. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Báár...ha ilyem Mr Bean típus, akkor nagyon is örülne neki.
2021. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!